K.Łączyński: Kontratak będzie naszym znakiem rozpoznawczym w tym sezonie

Dodano: 08-10-2017

Rozgrywający Anwilu w meczu z Miastem Szkła był mniej skuteczny, niż w pierwszej kolejce, ale za to może pochwalić się średną 8.5 as. po dwóch spotkaniach PLK. Co nasz zawodnik powiedział po ,,demolce” w Krośnie?

,,Mieliśmy w pamięci, ci z nas którzy grali tutaj rok temu, że nawet wysoka przewaga po dwóch kwartach nie gwarantuje końcowego sukcesu. Schodząc do szatni z dziewiętnastopunktową przewagą wiedzieliśmy, że w trzeciej kwarcie musimy jeszcze bardziej przyśpieszyć. Jestem bardzo zadowolony, że pokazaliśmy pełną koncentrację przez 40 minut i wszyscy, którzy pojawili się na parkiecie zagrali na maksimum swoich możliwości” – powiedział po meczu w Krośnie, w rozmowie z TV Podkarpacie, Kamil Łączyński.

,,Mamy bardzo atletyczną drużynę i zawsze chcemy atakować obręcz po rzucie w ataku, ale też chcemy bronić swojej obręczy po niecelnym rzucie przeciwnika. W Krośnie udało się to wyegzekwować, po niecelnych rzutach rywala dobrze zastawialiśmy deskę i zbieraliśmy piłki. Myślę, że również kontratak będzie naszym znakiem rozpoznawczym w tym sezonie i będziemy na pewno chcieli to kontynuować w kolejnych spotkaniach” – zakończył nasz rozgrywający.

Share Button

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "K.Łączyński: Kontratak będzie naszym znakiem rozpoznawczym w tym sezonie"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
JACEK
Gość
Dziękujemy Anwilowi Włocławek za pewne i piękne zwycięstwo nad Miastem Szkła Krosno !!! Ale niestety Komenda zagrał słabiutko i pokazał że nie nadaje się na dziesiątego zawodnika w rotacji Anwilu !!! A więc Anwil ma tylko dziewięciu zawodników do grania choć wydaje się że nawet tylko ośmiu bo oprócz beznadziejnego Komendy także Airington gra słabiutko.A więc Anwil ma zdecydowanie za „krótką ławkę” !!! Dlatego Anwil powinien kupić jak najszybciej klasycznego,zagranicznego rozgrywającego bo z jednym klasycznym rozgrywającym i grając właściwie tylko ośmioma zawodnikami Anwil nie ma szans na medal !!!! Jeszcze raz Brawa dla Anwilu Włocławek za wysokie zwycięstwo w Krośnie… Czytaj więcej »
Mica
Gość

10/10

JACEK
Gość

Niech Anwil Włocławek wykupi z Czarnych Słupsk rozgrywającego Dominica Artisa bo to świetnie grający zawodnik a jednocześnie na razie jest tani !!! A Anwil ma tylko jednego klasycznego rozgrywającego co jest bardzo złe.Anwil także ma właściwie tylko ośmiu zawodników do grania bo Komenda oraz Airington nic dobrego do grania w Anwilu nie wnoszą.Jeśli chcemy żeby Anwil powalczył o medal to koniecznie Anwil musi kupić drugiego klasycznego rozgrywającego a zarazem Anwil musi mieć dziesięciu zawodników którzy będą mocno punktować.Wykupienie Artisa z Czarnych byłoby świetnym ruchem Anwilu Włocławek !!!!

JACEK
Gość

Oto według mnie dwie najlepsze piątki drugiej kolejki PLK:
pierwsza piątka:
1-Cosey
2-Punter
3-Zyskowski
4-Bojić
5-Sobin
druga piątka:
1-Artis
2-Lewis
3-Gruszecki
4-Żołnierewicz
5-Aiken
Chętnie bym widział wszystkich tych zawodników w Anwilu Włocławek w przyszłym sezonie a już teraz w tym sezonie niech Anwil wykupi z Czarnych Artisa !!!

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt