K. Łączyński: ”Myślę, że Anwil będzie chciał usiąść do rozmów, ale nie wykluczam innych opcji”

Dodano: 13-06-2018

O współpracy z trenerem Miliciciem, minionym sezonie oraz planach na przyszłość opowiadał dla portalu TVP Sport, nasz rozgrywający Kamil Łączyński. Choć jak mówi w polskiej lidze Anwil ma pierwszeństwo to MVP finałów nie wyklucza gry w zagranicznym klubie o ile będzie taka oferta.

Wielu nie wróżyło mu sukcesów, wielu pesymistów na wieść o tym, że kolejny sezon będzie reprezentował nasze barwy już skazywali zespół na porażkę i niepowodzenie w sezonie. Jak bardzo się mylili wiemy wszyscy, MVP finałów, świetna postawa w play-off, bardzo dobre wyniki w sezonie zasadniczym. To wszystko sprawiło, że Kamil Łączyński przeżywa teraz swoje 5 minut, których nie zamierza zmarnotrawić.

W wywiadzie dla TVP Sport Kamil Łączyński opowiada m.in. o współpracy dwóch silnych charakterów, czyli jego i trenera Igora Milicicia: – ”Mam taki charakter, że nieraz wymieniałem z Igorem ostre słowa, nawet wówczas, gdy graliśmy razem w Koszalinie. Oczywiście pamiętam, że to mój trener, przełożony, ale zaufał mi. (…) Cały czas dochodzi do zgrzytów i bardzo dobrze! Rozgrywającym powinien być facet z charakterem, a trener musi mieć charyzmę i pokazać, że rządzi.”

Nie zabrakło również pytań o przyszły sezon. – ”Na razie skończył mi się kontrakt, myślę, że Anwil będzie chciał usiąść do rozmów, ale nie wykluczam innych opcji. Pozostanie we Włocławku jest jednak bardzo kuszące, tym bardziej, że zapowiadana jest gra w pucharach.”

Więcej przeczytacie w artykule – TUTAJ.

Share Button

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "K. Łączyński: ”Myślę, że Anwil będzie chciał usiąść do rozmów, ale nie wykluczam innych opcji”"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Benua
Gość

Myślę że Ci wszyscy którzy własnie na tej stronie krytykowali Łączkę powinni teraz go przerosić.

Ewa
Gość

Kamil chyba już Cię wystarczy w Anwilu.Dziękujemy za wszystko,ale czekamy na lepszą jedynkę.

stary kibic
Gość

Kamil tutaj zdrowie zostawił , ile on miał kontuzji ręka , żebro pęknięte i grał pomimo bólu. Kamil tyrał jak wół w poprzednich i w tym sezonie i zapracował na tytuł. P.S. Rzut za 3 ponad wyprężonym 215 cm. Adamem Łapetą był dla zespołu Ostrowa demoralizujący , tak samo jak ten ponad ich ciemnoskórym graczem.;/ Dziękuję Kamil za wszystko , ufamy ,że podejmiesz dobre decyzje ,osobiście uważam ,że trzeba iść do przodu.

marcin
Gość

kamil musi zostac lepszej jedynki nie ma

Ewka
Gość

Do Marcin ile lat chodzisz na mecze Anwilu, skoro twierdzisz że nie ma lepszej jedynki?

stary kibic
Gość

Pan Igor Milicić dostał propozycję z Hiszpanii?
Ja na jego miejscu brałbym rodzinkę i jechał. Dla niego szansa na dalszy rozwój w bardzo mocnej lidze, zupełnie inny poziom, a dzieciaki weszłyby w hiszpański system szkolenia. Same plusy. Do Hiszpanii na kilka lat wyjechał także Pan Andrzej Pluta ale wrócił , jego synowie tam pozostali i rozwijają się koszykarsko.

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt