Kibice w Hali Mistrzów podczas ostatniego meczu play-off

Dodano: 15-05-2017

Jak skończył się ten sezon dla naszej drużyny, wszyscy wiemy doskonale. We Włocławku nie zawiedli jedynie kibice, którzy tłumnie wypełniali Halę Mistrzów podczas każdego spotkania.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z piątego meczu ćwierćfinałowego, który przygotowała redakcja Anwil24.pl.


Share Button

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "Kibice w Hali Mistrzów podczas ostatniego meczu play-off"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mica
Gość

Życie to są chwile, chwile ulotne jak motyle. Dziękujemy i żegnamy trenerze. Moja dedykacja https://www.youtube.com/watch?v=kMtx3xbR_d8

bolek
Gość

Kto wspomoże ?kibica dostałem mandat karny dosyć spory za spór miedzy kibicami energi .. awanturaa nie poplaca.. czy wygrywasz czy nie !!! anwil !!!

JACEK
Gość
Dziękuje wszystkim działaczom,zawodnikom,trenerom i sponsorom Anwilu Włocławek za sezon 2016/17.ALE TEN SEZON SKOŃCZYŁ SIĘ DLA ANWILU FATALNIE.CELEM MIAŁ BYĆ MEDAL TYM BARDZIEJ ŻE BYLIŚMY NA PIERWSZYM MIEJSCU PO SEZONIE ZASADNICZYM A NIE MA NAS W OGÓLE W PÓŁFINALE.TO TRAGEDIA ! UWAŻAM ŻE PAN PREZES LEWANDOWSKI I POZOSTALI DZIAŁACZE ANWILU DZIAŁALI W TYM SEZONIE BARDZO DOBRZE.ORGANIZACJA KLUBU BYŁA DOBRA,DOBRY MARKETING,WIELE RÓŻNYCH AKCJI,ATRAKCJE NA MECZACH I GAZETKI O DRUŻYNIE.ZABRAKŁO TYLKO WYNIKU SPORTOWEGO.TAK WIĘC UWAŻAM ŻE PAN PREZES LEWANDOWSKI I POZOSTALI DZIAŁACZE ANWILU POWINNI DZIAŁAĆ DALEJ W KLUBIE W TYM SAMYM SKŁADZIE.BOJĘ SIĘ NATOMIAST TEGO ŻE PO SŁABYM WYNIKU SPORTOWYM DUŻO FIRM MOŻE… Czytaj więcej »
JACEK
Gość
ANWIL MUSI ZATRUDNIĆ PORZĄDNEGO TRENERA OD PRZYGOTOWANIA MOTORYCZNEGO I FIZYCZNEGO BO MOIM ZDANIEM PAN ŚLEDZIŃSKI NIE DAJE RADY.ANWIL WRESZCIE MUSI ZATRUDNIĆ ŚWIETNEGO ZAGRANICZNEGO ROZGRYWAJĄCEGO,WRĘCZ GWIAZDĘ BO TO OD ROZGRYWAJĄCEGO ZACZYNA SIĘ GRA ZESPOŁU A ŁĄCZYŃSKI NADAJE SIĘ TYLKO NA ZMIENNIKA NA POZYCJI 1.ANWIL MUSI TEŻ ZATRUDNIĆ TAKICH GRACZY PODKOSZOWYCH KTÓRZY ŚWIETNIE ZBIERAJĄ BO W TYM SEZONIE W WIELU MECZACH PRZEGRYWALIŚMY ZBIÓRKI.KLUB MUSI DOKŁADNIE WYJAŚNIĆ CO BYŁO PRZYCZYNĄ TAK SŁABEJ GRY ANWILU W MECZACH Z CZARNYMI.MOŻE PRZYCZYNĄ BYŁY ZALEGŁOŚCI FINANSOWE WOBEC ZAWODNIKÓW ? TRZEBA TO WYJAŚNIĆ I WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI NA PRZYSZŁOŚĆ Z TEJ PORAŻKI.TERAZ NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ABY ZBUDOWAĆ JAK NAJWIĘKSZY… Czytaj więcej »
JACEK
Gość

JEŚLI CHODZI O ZAWODNIKÓW TO W ANWILU POWINNI ZOSTAĆ ŁĄCZYŃSKI,CHYLIŃSKI BO MA WAŻNY KONTRAKT,JARAMAZ I LEOŃCZYK.NA PEWNO Z ANWILU POWINNI ODEJŚĆ BO BYLI SŁABI WASHINGTON,HAWS,McCRAY,MŁYNARSKI,DMITRIEW,BARTOSZ.SOBIN OCZYWIŚCIE U NAS NIE ZOSTANIE BO NIE ZAGRAMY W PUCHARACH.ANWIL WŁOCŁAWEK POWINIEN SIĘ ZAINTERESOWAĆ TAKIMI ZAWODNIKAMI Z POLSKIEJ LIGI JAK:ROZGRYWAJĄCY- IRELAND,BLASSINGAME,GOODS,JOHNSON Z DĄBROWY,JOHNSON ZE STALI,ROBINSON,TROTTER,SZUBARGA,RZUCAJĄCY OBROŃCA- CARTER,MATCZAK,MICHALAK,MILES,LEWIS,KIKOWSKI,PITA,MARCEL PONITKA,NISKI SKRZYDŁOWY- ZYSKOWSKI,ŻOŁNIEREWICZ,KOSTRZEWSKI,DUTKIEWICZ,SOKOŁOWSKI,WEAVER,GINYARD,GRUSZECKI,SILNY SKRZYDŁOWY- MARKOVIĆ,DYLEWICZ,WILSON,KOWALENKO,NIKOŁOW,MADDOX,BALMAZOVIĆ,DRAGICEVIĆ,CENTER- JACKSON Z ROSY,KRAVISH,HARRIS Z AZS,FRASER,PARZEŃSKI,ARCHIBEQUE,SULIMA,SKIFIĆ,SZEWCZYK,SAJUS,KING ZE STALI.

JACEK
Gość

CZY TO PRAWDA ŻE TRENEREM ANWILU WŁOCŁAWEK BĘDZIE SAGADIN ? PROSIMY PANA PREZYDENTA WOJTKOWSKIEGO O TO ABY NADAL W KOLEJNYM SEZONIE I W KOLEJNYCH LATACH URZĄD MIASTA DAWAŁ 1,5 MILIONA ANWILOWI WŁOCŁAWEK NA KAŻDY ROK CZY NA KAŻDY SEZON !

JACEK
Gość

MOIM MARZENIEM JEST TO ABY SKŁAD ANWILU NA NOWY SEZON WYGLĄDAŁ TAK:
1- AARON JOHNSON I ŁĄCZYŃSKI
2-LEWIS I JARAMAZ
3- ŻOŁNIEREWICZ I GRUSZECKI
4- MARKOVIĆ I LEOŃCZYK
5- FRASER I PARZEŃSKI
LUB
1- BLASSINGAME I SZUBARGA
2- CARTER I CHYLIŃSKI
3- WEAVER I SOKOŁOWSKI
4- DRAGICEVIĆ I LEOŃCZYK
5- KING I SULIMA
ALE ZAPEWNE NIE MA SZANS NA TAKI SKŁAD ANWILU

Lewy
Gość

Nikt w Polsce nie miał nigdy szans na taki skład. Szczególnie po sezonie, w którym wiadomo, że są czołowymi graczami ligi.

JACEK
Gość
NIEOFICJALNIE:NA 90 PROCENT IGOR MILICIĆ BĘDZIE DALEJ TRENEREM ANWILU WŁOCŁAWEK.TAKŻE NA 90 PROCENT ARKADIUSZ LEWANDOWSKI ODEJDZIE Z PREZESA ANWILU BO PREZYDENT WOJTKOWSKI JEST NIEZADOWOLONY Z JEGO PRACY I PODOBNO ZARZĄDAŁ JEGO DYMISJI.A POWINNO BYĆ PRZECIEŻ ODWROTNIE.TO TRENER MILICIĆ POWINIEN ODEJŚĆ Z TRENERA ANWILU A PAN LEWANDOWSKI POWINIEN BYĆ DALEJ PREZESEM ANWILU.TO TRENER MILICIĆ ODPOWIADA ZA TO ŻE NIE MA NAS W PÓŁFINALE I ODPOWIADA ZA FATALNE MECZE ANWILU Z CZARNYMI.TRENER MILICIĆ ODPOWIADA TEŻ ZA TO ŻE MIELIŚMY TAK SŁABYCH ZAWODNIKÓW JAK WASHINGTON,HAWS,McCRAY,DMITRIEW CZY BARTOSZ.A PREZES LEWANDOWSKI DZIAŁAŁ W TYM SEZONIE BARDZO DOBRZE.W KLUBIE BYŁA DOBRA ORGANIZACJA,BYŁ DOBRY MARKETING,BYŁO WIELE RÓŻNYCH… Czytaj więcej »
wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt