Konferencja prasowa po spotkaniu Asseco Gdynia – Anwil Włocławek [wideo]

Dodano: 14-11-2017

Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po spotkaniu Anwilu z Asseco Gdynia. Tradycyjnie na pytania dziennikarzy odpowiadali trenerzy obu zespołów Igor Milicić oraz Przemysław Frasunkiewicz, jak również gracze Paweł Leończyk i Filip Put.

Materiał wideo poniżej:


Share Button

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Konferencja prasowa po spotkaniu Asseco Gdynia – Anwil Włocławek [wideo]"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
JACEK
Gość

Wielkie Brawa dla Anwilu Włocławek za wspaniałe zwycięstwo nad Asseco Gdynia !!! Anwil zagrał znakomicie.Łączyński – 10 asyst,Leończyk – 15 zbiórek,Zyskowski – 20 punktów,Szewczyk – 18 punktów.Coś pięknego !!! Kocham Anwil Włocławek !!! Teraz w niedzielę wszyscy kibice do Hali Mistrzów na mecz Anwilu z bardzo mocną Stalą Ostrów !!! Jeszcze raz Brawa dla Anwilu !!!!!

yeti
Gość

A jeszcze nie dawno ublizales Kamilowi. A teraz to chwalisz?
Wolny do piekła.

JACEK
Gość

Oto według mnie dwie najlepsze piątki 7 kolejki PLK:
pierwsza piątka:
1-Łączyński
2-Ayers
3-Jogela
4-Leończyk
5-Aiken
druga piątka:
1-Cosey
2-Lewis
3-Zyskowski
4-Dragicević
5-Szewczyk

JACEK
Gość

Kupujcie wszyscy bilety na niedzielny mecz Anwilu Włocławek ze Stalą Ostrów !!! W Hali Mistrzów na tym meczu musi być komplet kibiców !!! Stal Ostrów to bardzo mocna drużyna i będzie z nimi bardzo ciężko wygrać.Zapełnijmy Halę Mistrzów do ostatniego miejsca i podziękujmy Anwilowi za dotychczasowe zwycięstwa w tym sezonie oraz zróbmy wielki doping dla Anwilu Włocławek.Anwil potrzebuje wielkiego wsparcia od kibiców podczas meczu z bardzo mocną Stalą Ostrów !!! A więc wszyscy kupujcie bilety na ten mecz !!

JACEK
Gość

Anwil Włocławek gra na razie w tym sezonie świetnie ale jeszcze by było piękniej gdyby Anwil kupił drugiego porządnego,klasycznego rozgrywającego oraz gdyby kupił lepszego strzelca za Airingtona na pozycje 2 !!!! W tym sezonie jest dużo mocnych zespołów i Anwilowi bez wzmocnień będzie bardzo ciężko zdobyć medal !!! Uważam że gdybyśmy kupili drugiego klasycznego rozgrywającego i lepszego strzelca za Airingtona na pozycje 2 to moglibyśmy nawet powalczyć o Mistrzostwo Polski.Ale bez tych wzmocnień Anwilowi Włocławek będzie bardzo ciężko zdobyć nawet brązowy medal bo jak już napisałem to w tym sezonie jest dużo mocnych zespołów !!!!

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt