I.Milicić: Nie mogliśmy złapać odpowiedniego rytmu

Dodano: 03-12-2017

Po przerwie reprezentacyjnej wreszcie wróciły rozgrywki ligowe. Rottweilery nie dały szans beniaminkowi w Gliwicach wygrywając z miejscowym GTK 94:75. Co powiedział po meczu trener Igor Milicić?

,,W pierwszych pięciu minutach spotkania gospodarze zanotowali pięć zbiórek na naszej tablicy. Nie mogliśmy złapać odpowiedniego rytmu, prawdopodobnie przez ostatnią przerwę na kadrę, bowiem w treningu mieliśmy raptem sześciu-siedmiu zawodników. W momencie, w którym jednak uporządkowaliśmy naszą grę, zaczęliśmy lepiej zastawiać i uruchomiliśmy nasz szybki atak, wówczas przejęliśmy kontrolę nad meczem” – analizował szkoleniowiec Anwilu.

Warto zaznaczyć, że nasz zespół po raz kolejny zdobył w ataku ponad 90 punktów i nie zapomniał jak się trafia do kosza. Włocławianie grali na bardzo dobrej skuteczności za dwa punkty (58%) i z dystansu (45%), ale także z linii rzutów wolnych (20/24, 83%).

Share Button

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "I.Milicić: Nie mogliśmy złapać odpowiedniego rytmu"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
JACEK
Gość

Wielkie Brawa dla Anwilu Włocławek za spokojne i pewne zwycięstwo nad GTK Gliwice !!!!!!!

brox
Gość

W zasadzie o gustach się nie dyskutuje, ale krawacik miód malina pistacjowa…

JACEK
Gość
Są potrzebne wzmocnienia w Anwilu Włocławek !!!! Pięknie by było jakby Anwil kupił dwóch porządnych graczy.Anwil potrzebuje przede wszystkim rozgrywającego takiego typu jak Aaron Johnson ze Stali czy Cosey z Torunia !!! Czyli Anwil potrzebuje takiego rozgrywającego który będzie zdobywał dużo punktów ale zarazem będzie bardzo dobrze podawał.Bez kupienia takiego rozgrywającego Anwilowi będzie bardzo ciężko zdobyć medal.Ale Anwil powinien też kupić centra takiego typu jakim był King w poprzednim sezonie w Stali Ostrów czyli takiego który będzie grał bardzo blisko kosza i będzie świetnie zbierał piłki.Sobin zbiera mało piłek a Szewczyk zazwyczaj gra daleko od kosza i rzuca przede wszystkim… Czytaj więcej »
Kibic
Gość

Kiedy beda zmocnienia Anwulu czy wogue beda

Mica
Gość

Co to są ,,zmocnienia” i ,,wogue” ? Pewnie chciałeś napisać ,,wogule”. Takiego słowa również nie ma w polskim słowniku. Prosimy o wyjasnienia.

brox
Gość

piłeś, nie pisz

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt