I. Milicić: ”Nie utrzymaliśmy tego ciśnienia”

Dodano: 08-10-2018

Anwil Włocławek rozpoczął sezon Energa Basket Ligi od porażki. W niedzielę, po bardzo dobrym początku ostatecznie przegram z Asseco Arką Gdynia 98:89. Jak spotkanie ocenił nasz trener i zawodnik?

Trener Igor Milicić: ”Nie utrzymaliśmy tego ciśnienia i straciliśmy w drugiej połowie chyba 15 piłek co jest zdecydowanie za dużo jeżeli chce się wygrać mecz na wyjeździe z obojętnie jakim zespołem. Przełomowa była druga kwarta gdzie nie utrzymaliśmy koncentracji, gdzie nie zagraliśmy do końca swoją koszykówkę i gdybyśmy to wyegzekwowali do końca ta różnica na połowie była ponad 20 punktowa i byłby to zupełnie inny mecz.”

Josip Sobin: ”Weszliśmy w ten mecz z odpowiednią determinacją i energią, trafiliśmy w pierwszej kwarcie wiele ważnych rzutów, ale w drugiej połowie zespół z Gdyni zagrał o wiele bardziej agresywnie a my nie utrzymaliśmy należytej koncentracji i stąd taki a nie inny wynik.”

Share Button

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "I. Milicić: ”Nie utrzymaliśmy tego ciśnienia”"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Mike
Gość

Podobno na koncentrację dobry jest Bilobil.

Łun
Gość

Trenerze skoro przyczyna była w braku koncentracji w 2Kw , to po co jest przerwa?

JACEK
Gość
Anwil Włocławek jest beznadziejny !!! Druga połowa w meczu z Arką Gdynia była w wykonaniu Anwilu gorzej niż tragiczna !!! Ale że Anwil w nowym sezonie będzie bardzo słaby widziałem już podczas turnieju Kasztelana oraz podczas meczu z Toruniem o SuperPuchar.Już po tamtych meczach pisałem że nowy Anwil Włocławek będzie słabiutki.Mecz z Arką Gdynia potwierdził że drużyna Anwilu jest bardzo źle zbudowana i że będzie przegrywała większość meczów.Przecież w drugiej połowie w meczu z Arką w ogóle nie było obrony w Anwilu.Koszykarze Arki rzucali z „czystych” pozycji.Anwil zatrudnił na nowy sezon zawodników którzy w ogóle nie umieją bronić.Anwil w ogóle… Czytaj więcej »
Anwil
Gość

Masakra szkoda mi kibicow dali rade .wstyd szkoda tych ludzi co kupili kArnety by ohladac zenade bo nic wiecej nie bedzie taki sklad marko michaj na co po co i jeszcze ten wadowski to noe jest skad nawed na polfinal z takim budzetem mistrz polski z ryzykiem pod koszem parzyk w ktorej kieszeni te pieniadze sa!!!!!!!!!

...
Gość

Zespól póki co jest gotowy na 20 minut gry. Trzeba czekać…

Don Vito
Gość

Ale Milic już się wypalił.Skoro klub nie był w stanie zatrzymać Almeidy to powinien również pożegnać Milicica. Kaminski nyl wolny i wybral Ostrow.

Dupa
Gość

Jeszcze niedawno był Bogiem, a dziś zwalniacie trenera? Ludzie, ogarnijcie się. Tacy z Was kibice? Jesteśmy Mistrzem dzięki Igorowi i chłopakom. Zaczną grać. Może nie wszystko poszło z transferami na 100 %, ale dajcie im pracować. Nie odnoszę się do wypowiedzi Jacka – totalny debil.

Ja
Gość

Nie rozumie ludzi którzy Po trzech meczach już zwalniają trenera pamiętam ostatni sezon gdzie końcówka była jaka była ale do świętowania przy hali wtedy byli wszyscy trochę pokory ludzie będzie dobrze wierzę w Igora to jest trener a co do zawodników myślę że są tacy na jakich pozwolił pan prezes