I.Milicić: Za wszelką cenę nie chcieliśmy dopuścić do sytuacji sprzed roku

Dodano: 08-10-2017

Rok temu Anwil świetnie zaczął mecz w Krośnie, ale fatalnie skończył. Tym razem Igor Milicić zmobilizował naszą drużynę tak bardzo, że rottweilery ani przez chwilę nie oddały prowadzenia.

,,Mieliśmy w pamięci zeszłoroczną porażkę tutaj w Krośnie i za wszelką cenę nie chcieliśmy dopuścić do takiej samej sytuacji. Dziś narzuciliśmy rywalowi swój styl gry i od początku do końca kontrolowaliśmy to spotkanie. Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim meczu. Na pewno życzę gospodarzom, żeby grali tak, jak w zeszłym roku, bo ta publiczność zasługuje na grę na najwyższym poziomie” – powiedział po meczu trener Igor Milicić.

Szkoleniowiec gospodarzy Michał Baran stwierdził z kolei ,,Jeżeli ktoś chociaż trochę jest sportowcem, to wie że taki mecz czasem przychodzi. Ciężko w tym momencie podnieść głowę i wrócić do gry, ale jeśli ma się te przysłowiowe jaja i szacunek do kibiców, to trzeba to zrobić. Anwil obnażył dziś wszystkie nasze braki, był bardzo dobrze dysponowany rzutowo, wygrał deskę […] Dostaliśmy dziś szkołę koszykówki, zimny prysznic. Teraz sztuką będzie szybko się podnieść i wyciągnąć z tego meczu wnioski”

Share Button

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt