Młynarski: Wielkie dzięki dla kibiców Anwilu. AZS? Tam mam być jednym z liderów

Dodano: 06-08-2017

W przyszłym sezonie Kacper Młynarski występować będzie w barwach AZS Koszalin. Wśród kibiców Anwilu Włocławek nie brakowało zwolenników pozostania tego gracza w stolicy Kujaw. Dlaczego zatem do tego nie doszło?

Przypomnijmy, że kontrakt zawodnika był skonstruowany w ten sposób, że do połowy czerwca klub mógł przedłużyć współpracę o kolejny sezon na takich samych warunkach. Ostatecznie do tego nie doszło.

Przygoda w Anwilu? Zbyt mało minut

– Mam mieszane uczucia co do poprzedniego sezonu. Często dawałem drużynie sporo energii, ale minut było trochę mało. Oczywiście była szansa żebym został we Włocławku. Klub miał czas do 15 czerwca żeby przedłużyć umowę, a warunki były ustalone z góry na dwa sezony. Takiej decyzji jednak nie było, więc zacząłem szukać innego klubu – wyjaśnia Młynarski w rozmowie z Anwil24.pl.

Jak czas spędzony w stolicy Kujaw będzie wspominał polski skrzydłowy? – Indywidualnie myślę, że wycisnąłem maksimum z tych minut, które dostawałem. Jako zespół w play off zawiedliśmy i każdy ma tego świadomość. Niestety czasu nie da się cofnąć. W klubie pracownicy naprawdę dokonali wszelkich starań, żeby osiągnąć sukces. Organizacja działa bardzo sprawnie. Zdecydowanie pozytywnym zaskoczeniem dla mnie okazali się kibice. Przed przyjazdem do Włocławka słyszałem różne opinie, a myślę że to najlepszy zawodnik Anwilu zarówno na jak i poza boiskiem. Wielkie dzięki za wszystko – zaznacza nowy zawodnik AZS-u Koszalin.

Nowe wyzwanie – znacznie ważniejsza rola

Na nowego pracodawcę Młynarski czekał dosyć długo. Dopiero oferta z Koszalina sprostała wymaganiom byłego już zawodnika Anwilu. – Długo czekałem na taką ofertę, która będzie odpowiednia zarówno sportowo jak finansowo. Zależy mi na rozwoju, a do tego potrzebne są minuty na boisku, jednak jest to moja praca więc wszystko musi współgrać. W Koszalinie jest nowe rozdanie, nowy zespół i liczę że będziemy pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu! – zaznacza Młynarski jednocześnie po chwili dodając, że jego rola w nowym zespole będzie zupełnie inna, niż we Włocławku.

– W Koszalinie moja rola będzie zupełnie inna, mam być jednym z liderów zespołu i nie mogę się tego doczekać, bo wiem, że jestem na to gotowy – kończy Młynarski.

Polski skrzydłowy spędził w Anwilu jeden sezon, w tracie którego średnio na parkiecie przebywał nieco ponad 11 minut. W tym czasie zdobywał 3,6 punktu oraz notował niespełna 2 zbiórki. W rotacji Igora Milicica wielokrotnie nie cieszył się dużym zaufaniem pomimo tego, że przy większej ilości minut notował dobre występy.

Share Button

Dodaj komentarz

12 komentarzy do "Młynarski: Wielkie dzięki dla kibiców Anwilu. AZS? Tam mam być jednym z liderów"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Marti
Gość

Szkoda przydał by się w zespole jeszcze im się czkawką odbije

kibic od lat
Gość

Kacper będzie zmotywowany podwójnie , AZS teraz bardzo lubi p. Milicića za numer jaki im wykręcił po 6 latach pobytu w Koszalinie, także będzie ostro.

alba
Gość

Myślisz, że Igor nie wie, że w AZS zmienił się zarząd klubu a poprzednicy odeszli na zieloną trawkę? Spuścili klub na dno, ale teraz jest to już zupełnie inna ekipa. W związku z tym nie bardzo może „lubić” zwłaszcza, że wśród kibiców jest bardzo szanowany.

Zgred
Gość

Baron wróć !

Anwil
Gość

Napiszcie w końcu coś ciekawego i przestańcie pisać głupoty aż się rzygać chce

Anwil
Gość

A co do Kacpra Trzeba było zostawić to jest całkiem dobry gracz aleqnwol Oczywiście ma inne zdanie

JACEK
Gość
ANWIL WŁOCŁAWEK MUSI MIEĆ LIDERA TAKIEGO JAKIM BYŁ DAVID JELINEK !!!! A NAJLEPIEJ BY BYŁO GDYBY ANWIL MIAŁ DWÓCH LIDERÓW,DWIE GWIAZDY ROBIĄCE RÓŻNICĘ !!!! ANWIL MUSI MIEĆ DWÓCH TAKICH ZAWODNIKÓW KTÓRZY W TRUDNYCH MOMENTACH WEZMĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ GRY NA SIEBIE I KTÓRZY SAMI BĘDĄ W STANIE WYGRYWAĆ NAM MECZE.ANWIL MUSI KUPIĆ PRZYNAJMNIEJ JESZCZE TRZECH ZAWODNIKÓW I TO ZAWODNIKÓW ROBIĄCYCH RÓŻNICĘ !!!! ANWIL MUSI KUPIĆ TAKICH TRZECH DOBRYCH KOSZYKARZY KTÓRZY ZAGWARANTUJĄ NAM TO ŻE ANWIL BĘDZIE WALCZYŁ JAK RÓWNY Z RÓWNYM Z TAKIMI MOCNYMI ZESPOŁAMI JAK STELMET,POLSKI CUKIER TORUŃ I STAL OSTRÓW.BO NA RAZIE ANWIL MA DUŻO GORSZY SKŁAD OD TYCH TRZECH… Czytaj więcej »
Marek
Gość

Łaczka wyluzuj

Anwil
Gość

Zgodzę sie

JACEK
Gość

PODOBNO JEDNYM Z KANDYDATÓW DO GRY W ANWILU WŁOCŁAWEK NA POZYCJI 2 JEST KYLE SHILOH KTÓRY W SEZONIE 2014/15 GRAJĄC W CZARNYCH SŁUPSK NOTOWAŁ ŚREDNIO W MECZU PONAD 12 PUNKTÓW I PRAWIE 6 ZBIÓREK !!!!!!! CZY DOCZEKAMY SIĘ W ANWILU WŁOCŁAWEK ZAWODNIKÓW ROBIĄCYCH RÓŻNICĘ ????

kibic od lat
Gość

Jakie kwalifikacje trenerskie i w ogóle wykształcenie posiada pan Igor Milicić? Nigdzie o tym ani słowa. Tabu jakieś?

Lol
Gość

Pusc sobie podcast lakomskiego o karierze milicicia

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt