Nie mogło być inaczej – Igor Milicić nadal trenerem Anwilu

Dodano: 28-06-2018

To co było właściwie pewne dzisiaj zostało oficjalnie potwiedzone. Klub Koszykówki Włocławek poinformował na swojej stronie internetowej o kontynuacji współpracy z trenerem Igorem Miliciciem.

Jak poinformował klub trener poprowadzi zespół w sezonie 2018/2019 a jeśli drużyna zakończy go na podium współpraca przedłuży się o kolejny rok.

– Rzeczywiście jest taki zapis w umowie, bo takie są cele klubu, jak i moje osobiście. Do najbliższych rozgrywek przystąpimy jako mistrz kraju i wierzę, że będziemy grać na tyle skutecznie, aby pogodzić walkę o medale w Polsce z godnym reprezentowaniem kraju w Europie. Duże oczekiwania we Włocławku nie są dla mnie niczym niezwykłym. Jako trener obiecuję, iż zrobimy wszystko, aby im sprostać – mówi dla kkwloclawek.pl Igor Milicić.

Przed trenerem duże wyzwanie: połączyć walkę o kolejny sukces w Polsce z rywalizacją w Basketball Champions League. Jako klub deklarujemy pełne wsparcie dla jego wizji budowy zespołu – komentuje przedłużenie umowy  Arkadiusz Lewandowski, prezes zarządu KK Włocławek S.A.

Na dzień dzisiejszy w składzie mamy dwóch zawodników z ważnymi kontraktami: Josipa Sobina i Jarosława Zyskowskiego. Z zespołem pożegnała się natomiast dwójka graczy: Michał Nowakowski i Paweł Leończyk.

Share Button

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "Nie mogło być inaczej – Igor Milicić nadal trenerem Anwilu"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
...
Gość

Cytując oficjalke – „jeśli wszystko ułoży się zgodnie z oczekiwaniami obu stron współpraca przedłuży się o kolejny rok. Tak się stanie, jeśli w rozgrywkach 2018/2019 Anwil Włocławek wywalczy medal z dowolnego kruszcu.”
I.Milicić – ” Rzeczywiście jest taki zapis w umowie, bo takie są cele klubu, jak i moje osobiście”
Aha, czyli rozumiem, że celem Mistrza Polski na nowy sezon to jest po prostu medal, nawet z kartofla tak ? Uuuu słabo… ale sam fakt, że Leon woli 10 drużynę poprzedniego sezonu ! od gry w zespole MP oraz pucharach, można wywnioskować, że budżet do wysokich może nie należeć…

Thhh
Gość

Żenujący jestes

Klemens
Gość

Podobno miał konflikt z IM więc skoro został to się nie dziwię, że odszedł. Do tego kontrakt na 3 lata.

G.R
Gość

Chyba z Miśkiem się klub pospieszył

J&B
Gość

Isaiah briscoe ostatnio gral w Kalev Talin warto by mu sie przyjzec a moze jeszcz nie kosztowac fortuny to byl jego pierwszy rok w Europie dosc udany. To typowy combo guard.

J&B
Gość

Robert Wegner gigant z USA 230cm 226kg roockie do wziecia

czad
Gość

powodzenia IGOR

Luzik
Gość

Nie wiem na ile to info ale podobno sokól znów zawita do Wloclawka

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt