Nie mogło być inaczej. Kamil Łączyński pozostaje w Anwilu!

Dodano: 10-07-2018

To co od zakończenia sezonu było prawdopodobne a w ostatnim czasie niemal pewne dziś oficjalnie się potwierdziło. Kamil Łączyński pozostaje we Włocławku. W najbliższym sezonie nadal będzie reprezentował barwy Anwilu Włocławek, broniąc tytułu Mistrza Polski oraz występując pod wodzą Igora Milicica na europejskich parkietach.

Kontrakt został podpisany na dwa lata z opcją ”buy-out” co oznacza, że popularny Łączka będzie reprezentował nasz klub aż do końca sezonu 2019/2020 o ile w przyszłym roku nadal będzie chęć współpracy.

Jak najlepsze zdanie ma o rozgrywającym trener Igor Milicić. W opublikowanym ostatnio wywiadzie na kkwloclawek.pl tak mówił o swoim zawodniku: – ”Kamil gra we Włocławku od trzech lat i naszym życzeniem zawsze było, aby grał tutaj nadal. W moim przekonaniu – i mówiłem o tym głośno po zdobyciu mistrzostwa Polski – Kamil jest najlepszym polskim rozgrywającym. Udowodnił to nie tylko w finale play-off, kiedy został MVP, ale w przekroju całego sezonu. Nasza współpraca była owocna i… nadal taka może być.”

Również sam Kamil w ciepłych słowach mówi o pozostaniu we Włocławku. – ”Nie raz powtarzałem, że po trzech latach spędzonych we Włocławku utożsamiam się z tym klubem oraz miastem i gdy wyjeżdżaliśmy stąd z rodziną do Gdańska przed zgrupowaniem kadry, liczyłem, że jednak jeszcze tutaj wrócimy.”

Share Button

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Nie mogło być inaczej. Kamil Łączyński pozostaje w Anwilu!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Wołodia
Gość

Gratuluję wyboru i decyzji. Życzę wszystkiego dobrego w życiu osobistym
i samych sukcesów w karierze sportowej. Bardzo dziękuję, za wszystko
co Pan, Panie Kamilu zrobił dla ANWILU i nas wszystkich włocławskich
kibiców. Oczywiście serdeczne pozdrowienia dla Taty, niech nie zwalnia
w kibicowaniu tempa i jak najczęściej żeby bywał na meczach w Hali Mistrzów.

Czesław
Gość

Kamil wystarczy już twoich nudnych zagrań. Szkoda,że nie poszedłeś do innego klubu .

tom
Gość

Bardzo dobra wiadomosc

Lukasz
Gość

Dziwne bo Jacek pisał że go nie stać na nas i coś jeszcze wspominał że stelmet już negocjuje z Kamilem kontrakt hmm ….

Luzik
Gość

Czesiu nie pasuje nie przychodz na mecze i nie komentuj bez tego gościa raczej nie byłoby misia więc zluzuj maty i zacznij chodzić na szachy a nie na kosza

Wacek
Gość

Super. Kamil jestes MVP i nie zwalniaj tempa masz najlepsy wiek dla koszykarza. Fajnie ze znów będziesz naszym kapitanem. Twoj charakter wola walki to to co przyslania mi Twoje bledy a przeciez kazdy je popelnia. Mistrz mistrz Anwil mistrz!!!

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt