Paweł Leończyk zmienia klub. Niespodziewany transfer

Dodano: 28-06-2018

Paweł Leończyk, który przez dwa sezony reprezentował barwy Anwilu i zdobył z naszą drużyną złoty medal odchodzi z Włocławka. Niespodziewanie ”Leon” podpisał 3-letni kontrakt z Treflem Sopot.

To zdumiewający ruch naszego byłego już silnego skrzydłowego. W wywiadach prasowych m.in. dla portalu Sportowe Fakty podkreślał, że chętnie by kontynuował swoją karierę w Anwilu, zwłaszcza że w perspektywie był udział w europejskich pucharach, natomiast z drużyną z Sopotu może jedynie walczyć o udział w play-off.

 Sprowadzenie do naszego zespołu Pawła jest dużym sukcesem, cieszymy się, że w nowym sezonie będziemy mieć w składzie zawodnika z tak dużym doświadczeniem i umiejętnościami. Czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym wypowiedź Marka Wierzbickiego, Prezesa Zarządu Trefla Sopot. 

Paweł Leończyk podpisał kontrakt na trzy lata, co oznacza, że będzie zawodnikiem Trefla do czerwca 2021 roku.

Share Button

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Paweł Leończyk zmienia klub. Niespodziewany transfer"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
tom
Gość

Ja już nic nie rozumie jakich Polaków mamy mieć skoro wszystkich tak łatwo dopuszczamy

Lewy
Gość

Kolejny przykład kiedy wygoda okazała się ważniejsza od ambicji. Bardzo chciałem by Leon został, prezentował całe 2 lata wysoką i równą formę. Jednak w Anwilu nikt nikogo na siłę nie trzyma. Mógł walczyć o kolejny medal i grać w Lidze Mistrzów, będzie walczył o play-offy do ostatniej kolejki. Płakać na pewno nie będę.

Anwil
Gość

Wszyscy odchodzą może zacząć wkoncu cis robić bo zars e beda szyscy z, kontraktami

Anwil
Gość

Zdrajca jeszcze zaplacze u nas musinie a w treflu może

stary kibic
Gość

Zdrajca to ktoś kto szkodzi udając swojego , p. Paweł Leończyk grał bardzo dobrze w barwach Anwilu .Każdy ma prawo wyboru miejsca , gdzie chce pracować , mieszkać .

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt