Pewne zwycięstwo Anwilu z Polfarmexem Kutno

Dodano: 06-09-2017

Po dwóch zwycięstwach z Rosą Radom i kilku dniach przerwy od sparingów, nasi koszykarze wygrali tym razem w Hali Mistrzów z Polfarmexem Kutno 87:75.

Rottweilery miały przewagę przez większość meczu. Nasz zespół w pełni kontrolował przebieg wydarzeń na parkiecie i już do przerwy prowadził 58:40. Bardzo udaną pierwszą część spotkania zanotował m.in. Jaylin Airington, w której zdobył 13 oczek. Najlepszymi strzelcami Anwilu po 40 minutach, byli: wspomniany Airington 17 punktów, a także Jarosław Zyskowski 16 i Michał Nowakowski 15.

Anwil Włocławek – Polfarmex Kutno 87:75 (33:20, 25:20, 15:19, 14:16)

Anwil: Airington 17, Zyskowski 16, Nowakowski 15, Łączyński 11, Sobin 9, Leończyk 8, Szewczyk 7, Delas 4, Ciesielski 0, Drozdowski 0, Komenda 0, Matusiak 0, Piątek 0

Już w najbliższą sobotę i niedzielę kolejna edycja Kasztelan Basketball Cup.

Share Button

Dodaj komentarz

14 komentarzy do "Pewne zwycięstwo Anwilu z Polfarmexem Kutno"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Kibic Anwiła
Gość

Kiedy będą bilety na Superpuchar może ktoś wie?Czy będą dostępne na kupbilet.pl?

Gungol
Gość

Kiedy ostatnie wzmocnienie zespołu ???

strzałka
Gość

Chyba uzupełnienie bo wzmocnieniem go nazwać nie można, ile razy można powtarzać, że zdaniem klubu za gwiazdy robią Chorwaci…

on1234
Gość

co Ty gadasz. Czarna 2/1 blisko nas z plk

strzałka
Gość

Nie pisz bzdur bo jeszcze ktoś uwierzy.

B(L)1916
Gość

IA

Koksik
Gość

Delas to strzelec jak Haws? Zauważyliście, jak klub pokazuje filmiki z jego rzutami? Widzieliście wiecej jego popisów? Wszystko na prawo, kompletny brak lewej ręki, nawet jak ma czystą pozycję to nie rzuci. Będzie bardzo łatwy to rozczytania. I ta postura na nasz fizyczną ligę też niepokoi.

Anwil
Gość

Jak można sobie pozwolić na odebranie flagi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiec zenada

JACEK
Gość

Czy to prawda że Chorwat Delas prezentuje się bardzo słabo w meczach sparingowych Anwilu Włocławek ? Podobno nawet pojawił się pomysł że trzeba Delasa wyrzucić z Anwilu i kupić za niego kogoś zdecydowanie lepszego ??!!

Balas
Gość

Jak z typowego zadaniowca chce się zrobić lidera drużyny to zazwyczaj kończy się to niepowodzeniem. U nas to dziwi, bo przerabialiśmy to z Hawsem.

JACEK
Gość
Fatalnie się stało że Klub Kibica H1 rozwiązał się !!!!! Drużyna Anwilu Włocławek została bez klubu kibica i nie będzie miała żadnego dobrego dopingu. Teraz w Hali Mistrzów na meczach Anwilu będzie cicho i bez dobrego dopingu.To tragedia !!! Apeluję do ludzi z Klubu Kibica H1 żeby zmienili decyzję i jednak działali dalej na meczach Anwilu jako Klub Kibica H1.Apeluję też do kibiców Anwilu Włocławek żeby ewentualnie założyli jak najszybciej nowy Klub Kibica Anwilu Włocławek !! Także niech klub Anwil Włocławek zrobi coś w sprawie Klubu Kibica np.niech klub Anwil Włocławek namówi kibiców z H1 aby nadal działali jako Klub… Czytaj więcej »
santa_claus
Gość

Czy wie ktoś w ogóle coś o jakimś ostatnim wzmocnieniu ???
… i cz ogólnie możemy się spodziewać kogoś nowego w szeregach drużyny Anwilu ?

Taj
Gość

Sytuacja sprawila , ze nie bedzie Collinswortha . Ale mozecie szukac grajka na 3/2 z francuskiej Pro A 🙂 I.A 😉

Super Jaculek
Gość

JACULEK NIE JEDZ TYLE ZAPIEKANEK W CZASIE MECZU!

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt