Poznaliśmy uczestników Kasztelan Basketball Cup 2017

Dodano: 04-08-2017

Aktualny wicemistrz Polski z Torunia, wielokrotny mistrz kraju z Gdyni oraz półfinalista ligi szwedzkiej – te drużyny zagrają, oczywiście obok Anwilu Włocławek, w wrześniu w Hali Mistrzów – poinformował przed momentem KK Włocławek.

Tegoroczny turniej ,,Kasztelana” odbędzie się w dniach 9-10 września. W imprezie udział wezmą: Polski Cukier Toruń, Asseco Gdynia, Norrköping Dolphins i oczywiście drużyna rottweilerów.

Przypomnijmy, że Twarde Pierniki z Torunia to aktualni wicemistrzowie kraju. Z kolei Asseco Gdynia to trzynasty zespół PLK poprzedniego sezonu. Stawkę naszych rywali uzupełni półfinalista ligi szwedzkiej Norrköping Dolphins.

Pełny harmonogram turnieju KBC 2017 oraz szczegóły dotyczące dodatkowych konkursów i atrakcji zostaną podane w najbliższym czasie.

Share Button

Dodaj komentarz

12 komentarzy do "Poznaliśmy uczestników Kasztelan Basketball Cup 2017"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
kibic od lat
Gość
Krzyś
Gość

Ale lipa, dobrze że Toruń się zgodził, który sam do siebie zaprosił dużo lepsze zespoły. Na pewno z nimi nie zagramy w półfinale no bo jeszcze byśmy odpadli 😀

Ponawiam prośbę do redakcji, napiszcie co z Niedźwiedzkim. Komunikat o testach był to czemu taka cisza potem???

kibic od lat
Gość

Niedźwiecki z tego co czytałem rozmawia z Czarnym Słupsk.

Krzyś
Gość

Nie interesuje mnie z kim rozmawia, ale jak wypały testy u nas i jakie klub podjął decyzje.

kibic od lat
Gość

Testy wypadły bardzo dobrze , choć osobiście uważam, że powinniśmy korzystać z renomowanego Rehasosportu z Poznania, zamiast we wszystkim uzależniać się od Torunia.

Krzyś
Gość

Skoro tak dobrze wypadły to czemu nie podpisali kontraktu? Chyba w 4 Polaków nie chcą grać.

kibic od lat
Gość

Zapraszamy bardzo dobry zespół ze Szwecji już drugi raz , jednak zabrakło pomysłu aby zaprosić jakiegoś zawodnika czy trenera od nich (tj. z ligii szwedzkiej) tak do nas na rok może dwa.;/ Sami sobie ograniczamy horyzonty i możliwości. Jak choćby Toruń sobie załatwi jakieś szwedzkie nordyckie wieże pod nasz kosz to przejrzymy na oczy.

Koksik
Gość

Dobry zespół ze Szwecji? Masz pojęcie o koszykówce? To leszcze. Cała ta obsada jest żenująca zwłaszcza że mamy w tym roku jubileusz.

kibic od lat
Gość

Mistrz Szwecji to nie nie jest dobry zespół?

kibic od lat
Gość

Mistrz nie tegoroczny ale kilkukrotny całkiem niedawno. PS. Nie mędrkuj synku

Koksik
Gość

To że kiedyś był mistrzem nie znaczy że teraz jest mocny. Cos jak Anwil. Poza tym sama ich liga jest słabiutka . Ojczulku.

...
Gość

Dramat !

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt