Rekordowa sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon

Dodano: 11-09-2018

Włocławscy kibice kolejny raz nie zawodzą, ustanowili właśnie nowy rekord sprzedaży karnetów na nadchodzący sezon. Wystarczyły na to jedynie dwa tygodnie.

27 sierpnia została uruchomiona sprzedaż karnetów na sezon 2018/2019, wówczas już od samego rana przed kasami ustawiła się kolejka po wejściówkę na cały sezon. Wystarczył tydzień i w ręce kibiców trafiło 1080 karnetów, podczas gdy 3 lata temu łącznie w sezonie sprzedało się ich… 1200. Te liczby dobrze wróżyły na przyszłość i było pewne, że rekord sprzedaży, który wynosi prawie 2000 karnetów zostanie pobity. Długo nie trzeba było na to czekać, ponieważ po drugim tygodniu sprzedaż wyniosła łącznie 2137 całorocznych wejściówek.

Share Button

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Rekordowa sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tomasz
Gość

Prezes i klub nie powinni czekać i od razu doposażyć halę w trybuny za koszami tak jak było na play-offach. Sprzeda się około 2500 karnetów + miejsca dla vipów i z 3500 miejsc to zostaje garstka wejściówek do nabycia w kasach i przez internet a przy dodatkowych trybunach i taki szale na Anwil to klub jest w stanie jeszcze dodatkowo zarobić. Pomyślcie o tym.

J&B
Gość

Uwazam iz pozostawienie w puli tylko 250 biletow to blad. A moze lepiej od razu pomyslec o dostawieniu trybun za koszami. Wiem iz klub ponosi koszty ich wynajmu ale moze warto. Ps. W zwiazku z informacjami ze Szczecina „zdrowia panie trenerze”.

Pawel
Gość

Klub okazał dużą krotkowzrocznosc. Jeżdżę od kilku lat na mecze (oczywiście gdzie mi tam do tkzw. karnetowcow), pomimo że mam do Włocławka ok 60 km staram się byc na chociaż połowie meczów. Oczywiście stac mnie na karnet i to nie ten najtańszy ale nie chciałem nigdy blokowac miejsca komuś kto chciałby przyjsc na mecz gdy ja nie będę mógł. Już widzę te komplety choćby na meczu z Gliwicami.
Krotkowzrocznosc klubu polega na olaniu takich ludzi jak ja którzy nie są z Włocławka i okolic. A klub powinien się cieszyc ze ma taki zasięg aż w Wlkp.

Damian
Gość

Uważam podobnie do kolegi Pawła. Ja mam do Włocławka 120 km i często bywam na meczach Anwilu. Jednak wydaje mi się że te 250 biletów do sprzedaży otwartej to za mało.

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt