Robert Skibniewski zagra w barwach GTK Gliwice

Dodano: 03-08-2017

Robert Skibniewski, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Anwilu Włocławek, przyjął propozycję kontraktu od beniaminka PLK z Gliwic i w przyszłym sezonie doświadczonego reprezentanta Polski zobaczymy na Śląsku.

Przypomnijmy, że ,,Skiba” w minionym sezonie rozegrał w Anwilu dziewięć spotkań. W tym czasie notował średnie na poziomie: 5.9 pkt. i 3.4 as. przy skuteczności 58% za 2, 24% za 3 oraz 91% z linii rzutów wolnych.

W grudniu 2016 roku KK Włocławek rozwiązał za porozumieniem stron umowę z 34-latkiem. Polski rozgrywający szybko znalazł jednak zatrudnienie w King Szczecin, gdzie do końca sezonu notował przeciętnie: 8.3 pkt. i 4.4 as. przy skuteczności: 43% za 2, 42% za 3 i 97% z linii rzutów wolnych.

Share Button

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Robert Skibniewski zagra w barwach GTK Gliwice"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Adi
Gość

Co nas obchodzi Robert Skibniewski? ?? Zajmijmy się własnymi sprawami i żyjmy tym co się u nas dzieje! !!!! Kiedy następne kontrakty? ??? Znowu będziemy mówić że za mało czasu było na przygotowanie do sezonu. …co się dzieje w tym klubie? ?? Szukają graczy na kredyt czy może liczą ze klasowi zawodnicy przyjdą tutaj grać za darmo. ..bo to przecież Anwil. …

kibic od lat
Gość

Taki jest los weteranów a by przedłużyć karierę idą do beniaminków. Nobiles/Anwil cieszył się opinią funduszu emerytalnego i tutaj cumowali weterani np. Keith Williams , Andrzej Wierzgacz, Mariusz Sobacki, Henryk Wardach

wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt