S.Szewczyk: Zwycięstwo na pewno nas cieszy, tym bardziej po dziesięciogodzinnej podróży

Dodano: 08-10-2017

Zwycięstwo na pewno nas cieszy, tym bardziej po dziesięciogodzinnej podróży – mówił po meczu w Krośnie, Szymon Szewczyk. Warto zaznaczyć, że rottweilery jechały na południowy wschód Polski zdecydowanie dłużej, niż pierwotnie planowano. Przyczyną były liczne korki na drodze spowodowane kolizjami.

,,Każdy zdaje sobie sprawę, że przyjazd do Krosna nie jest łatwą sytuacją. Dziesięć czy dwanaście godzin spędzonych w autokarze na pewno daje się we znaki, więc tym bardziej cieszy nas nasza dzisiejsza postawa i skupienie od samego początku. Graliśmy falami, ale potrafiliśmy kontrolować mecz. Ja w poprzednim sezonie także miałem tutaj ciężką przeprawę z inną drużyną, gdy przegraliśmy po dogrywce i dzisiejsze zwycięstwo cieszy mnie podwójnie. Umacniamy naszą pozycję w tabeli, ale myślami jesteśmy już przy następnym meczu z Rosą Radom. Za dziś dziękuję zgromadzonej tutaj publiczności za doping, za atmosferę i oczywiście dziękuję także naszym fanom, którzy przyjechali za nami” – powiedział po zwycięstwie Szymon Szewczyk.

Zawodnik gospodarzy Grzegorz Grochowski podsumował mecz dość dosadnie, ale trudno się dziwić ,,Musimy przeprosić naszych kibiców za to, co dzisiaj pokazaliśmy, a właściwie za to, czego nie pokazaliśmy. Dziś zabrakło w naszej grze wszystkiego: charakteru, walki, woli zwycięstwa. Zbiórkę przegraliśmy dwudziestoma piłkami, więc to jest po prostu skandal. Musimy o tym spotkaniu jak najszybciej zapomnieć, za trzy dni gramy w Toruniu”

Share Button

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz
R E K L A M A

Partnerzy

Redakcja

anwil24.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Reklama | Kontakt