Banvit BC – Anwil Włocławek 75:68 – skrót spotkania

Anwil Włocławek przegrał na wyjeździe w szóstej kolejce Basketball Champions League z Banvit B.K. 75:68. Włocławianie kilka razy nawiązywali walkę jak równy z równym, niestety ostatecznie musieli uznać wyższość rywala. Co ciekawego zaprezentowali zawodnicy obu drużyn?

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AntekJACEKJACEKJACEKJACEK Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JACEK
Gość
JACEK

Piotr Niedźwiedzki jest podobno blisko Anwilu Włocławek !!!! Nie wiem czy to prawda ale taką plotkę usłyszałem.Podobno Anwil prowadzi rozmowy z Niedźwiedzkim i z Górnikiem Wałbrzych tak aby wykupić tego koszykarza.Fajnie by było jakby to się potwierdziło.Niedźwiedzki w pierwszej lidze gra świetnie zdobywając średnio w meczu ponad 19 punktów oraz mając prawie 11 zbiórek średnio w meczu.Niedźwiedzki na pewno byłby lepszy od Parzeńskiego !!!! Więc wykupmy go do Anwilu !!

JACEK
Gość
JACEK

Anwil Włocławek koniecznie jeszcze musi zatrudnić jak najszybciej porządnego środkowego świetnie zbierającego bo w Anwilu nie ma kto zbierać piłek !!!! A beznadziejny Parzeński powinien jak najszybciej wylecieć z Anwilu Włocławek !!

JACEK
Gość
JACEK

Bardzo dobrze się stało że Anwil Włocławek zatrudnił Broussarda !!! Mam nadzieję że okaże się dużym wzmocnieniem choć asyst w Dąbrowie za dużo nie miał.Ale koniecznie Anwil Włocławek musi jeszcze jak najszybciej zatrudnić środkowego świetnie zbierającego za beznadziejnego Parzeńskiego.W Anwilu nie ma kto zbierać piłek i nie ma kto dobrze pomóc w grze Sobinowi na pozycji 5.Dlatego Anwil musi zatrudnić porządnego środkowego świetnie zbierającego.Obrona w Anwilu jest beznadziejna więc niech Anwil mocno pracuje nad zdecydowaną poprawą obrony.Ale nie wiem czy zawodnicy Anwilu poprawią obronę bo trener Milicić zatrudnił zawodników którzy po prostu kompletnie nie umieją bronić

JACEK
Gość
JACEK

Broussard pokazał w pierwszym meczu w Anwilu Włocławek że niestety jest kompletnie bez formy.0 punktów i 0 asyst Broussarda to fatalne statystyki.Obecny Broussard to niestety nie ten dobry Broussard z Dąbrowy Górniczej z poprzedniego sezonu.Więc chyba Broussard nie okaże się dużym wzmocnieniem Anwilu.A Anwil powinien jeszcze zatrudnić porządnego środkowego za Parzeńskiego !! Ale widać że trener Milicić zbudował bardzo źle skład Anwilu na ten sezon.Nie ma dobrej gry zespołowej.Większość zawodników Anwilu kompletnie nie umie bronić.

Antek
Gość
Antek

Niech jakiś redaktor na konferencji prasowej zapyta się czy zawodnicy wogóle się lubią bo brak chemii jest widoczny