To co się działo w mieście w ciągu ostatnich kilku dni ciężko opisać słowami. Powiedzieć euforia i radość to tak jakby nie powiedzieć nic. Tłumy w strefie kibica w trakcie meczu, podczas przyjazdu zawodników z Ostrowa Wielkopolskiego oraz tysiące włocławian na ulicach podczas przejazdu drużyny odkrytym autobusem przez miasto. Docenili to zawodnicy oraz środowisko koszykarskie, które zgodnie twierdzi, że mając takich kibiców w pełni zasłużyliśmy na ten tytuł.

– ”Ostatnie dni są zwariowane, ale super u wszystkich ludzi we Włocławku gości uśmiech na twarzy. To jest niewiarygodne, że my spełniając siebie, robiąc to co kochamy jesteśmy w stanie uszczęśliwić innych ludzi, to jest wspaniały dar.” – powiedział nasz rozgrywający Kamil Łączyński. ”Widać było jak ludzie bardzo czekali na to złoto, na ten sukces Anwilu Włocławek.” – dodał.


Film autorstwa q4.pl

18
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ArtPACZEK I KWADRATJACEKAnwilkibic Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JACEK
Gość
JACEK

ANWIL WŁOCŁAWEK MISTRZEM POLSKI !!!!! BRAWO ANWIL !!! TRENER IGOR MILICIĆ JEST WIELKI !!!! PREZES ARKADIUSZ LEWANDOWSKI JEST WIELKI !!!! WSZYSCY ZAWODNICY ANWILU SĄ WIELCY !!!!! WSZYSTKIE OSOBY ZWIĄZANE Z KLUBEM ANWIL WŁOCŁAWEK SĄ WIELCY !!!! KIBICE ANWILU SĄ TEŻ WIELCY I NAJLEPSI W POLSCE !!!! TO JEST NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU DZIĘKI ANWILOWI WŁOCŁAWEK !!!! JESZCZE RAZ OGROMNE BRAWA I PODZIĘKOWANIA DLA ANWILU WŁOCŁAWEK ZA ZDOBYCIE TYTUŁU MISTRZA POLSKI !!!!!

JACEK
Gość
JACEK

Musimy zrobić wszystko co możliwe aby podpisać nową trzyletnią umowę sponsorską z firmą Anwil.Firma Anwil musi dawać dużo więcej kasy niż dawała w tym sezonie.Musimy mieć też nową,dobrą umowę z Browarem Kasztelan.Anwil Włocławek musi zrobić wszystko co możliwe aby miał dużo wyższy budżet niż był w tym sezonie.Musimy też zdobyć kasę na start w europejskich pucharach.Anwil Włocławek musi zbudować mocny i bardzo szeroki skład drużyny.Musimy mieć przynajmniej 12 wyrównanych i mocnych zawodników do grania.Klub w nowym sezonie musi wreszcie obok Łączyńskiego zatrudnić klasowego,z „wysokiej półki” zagranicznego rozgrywającego.Zawodnicy w Anwilu muszą być dobrze dobrani.Musi być kilku snajperów którzy rzucą w każdym… Czytaj więcej »

JACEK
Gość
JACEK

W Anwilu Włocławek powinien zostać Łączyński ale musi mieć obok siebie drugiego klasowego,świetnego zagranicznego rozgrywającego.W Anwilu koniecznie powinien też zostać Almeida bo to znakomity zawodnik.W Anwilu powinien też zostać Zyskowski który miał świetny sezon.Powinien też zostać Sobin który moim zdaniem jest najlepszym centrem w polskiej lidze.W Anwilu powinien też zostać Leończyk który miał świetną pierwszą część sezonu a drugą trochę słabszą ale stać go jeszcze na wiele.W Anwilu Włocławek powinien też zostać Airington ale na pozycji 2 obok niego musi być drugi jeszcze lepszy od niego strzelec.Z Anwilu powinien odejść Nowakowski który miał sporo dobrych meczów ale więcej tych słabszych… Czytaj więcej »

JACEK
Gość
JACEK

Oto zawodnicy z polskiej ligi którymi powinien zainteresować się Anwil Włocławek:
rozgrywający: Szubarga,Washington,Camphor,Hooker,Schenk,Cosey,Aaron Johnson,Broussard,Trotter,
rzucający obrońca:Marcel Ponitka,Lewis,Kikowski,Zamojski,Ayers,Matczak,Newbill,Garbacz,English
niski skrzydłowy: Palyza,Gruszecki,Sokołowski,Dutkiewicz,Żołnierewicz,Jogela,
silny skrzydłowy: Marković,DJ Shelton,Balmazović,Auda,Skifić,Cel,Dragicević,
center: Zack,Savović,Sulima,Milovanović,Łapeta,Waldow,Marelja

Anwil
Gość
Anwil

Ogarnij się gościu w końcu mam cie dosyc z kim tysię wyjerzdzasz aro morze tylko w******* dostac

JACEK
Gość
JACEK

Anwil Włocławek mógłby powalczyć o zatrudnienie takich Polaków jak Karnowski,Czyż,Michalak,AJ Slaugther !!!!!

JACEK
Gość
JACEK

Anwil Włocławek musi zatrudnić obok Sobina takiego środkowego który będzie świetnie zbierał,świetnie blokował i do tego dorzuci sporo punktów !!!!!

JACEK
Gość
JACEK

Trener Igor Milicić podobno marzy o takim składzie na nowy sezon:
1- Aaron Johnson,Szubarga,Ihring
2- Kikowski,Dambrauskas
3- Almeida,Sokołowski
4- DJ Shelton,Cel
5- Sobin,Łapeta
lub
1- Łączyński,AJ Slaugther
2- Zamojski,Kikowski
3- Almeida,Sokołowski
4- DJ Shelton,Dragicević
5- Karnowski,Savović

JACEK
Gość
JACEK

Pięknie by było jakby do Anwilu Włocławek wrócili JELINEK,DULKYS I ANDJUSIĆ !!!!!

JACEK
Gość
JACEK

Marzy mi się taki skład Anwilu Włocławek na nowy sezon:
1- Cosey i Łączyński
2- Hosley i Lewis
3- Almeida i Zyskowski
4- DJ Shelton i Cel
5- Sobin i Karnowski
lub
1- Cosey i Szubarga
2- Ayers I Kikowski
3- Almeida i Sokołowski
4- Marković i Leończyk
5- Sobin i Marelja

JACEK
Gość
JACEK

Co byście powiedzieli na taki skład Anwilu Włocławek w nowym sezonie:
1- Trotter i Łączyński
2- Ayers i Hosley
3- Żołnierewicz i Zyskowski
4- Cel i Leończyk
5- Sobin i Waldow
lub
1- Aaron Johnson i Washington
2- Kikowski i Zamojski
3- Almeida i Dutkiewicz
4- DJ Shelton i Cel
5- Zack i Łapeta

kibic
Gość
kibic

Jacek co ty z tym Karnowskim jest słaby jak barszcz w ostatnich kolejkach w swoim zespole nie mieścił się do składu nie do 5 a do 12 i siedział na trybunach nie dla Karnowskiego w Anwilu

JACEK
Gość
JACEK

Podobno trener Igor Milicić ma jedną z koncepcji taką żeby w Anwilu Włocławek występowali sami Polacy i skład Anwilu miałby wtedy wyglądać tak:
1- AJ Slaugther i Łączyński lub Szubarga
2- Kikowski i Michalak lub Matczak
3- Sokołowski i Gruszecki lub Zyskowski
4- Cel i Leończyk lub Czyż
5- Łapeta i Karnowski lub Wojciechowski

JACEK
Gość
JACEK

Podobno gdyby Anwil Włocławek nie dogadał się z Igorem Milicićem to jest dwóch innych kandydatów na trenera Anwilu.Są to Gintaras Kadziulis – były zawodnik Anwilu oraz Darius Maskoliunas czyli drugi trener Żalgirisu Kowno który zajął trzecie miejsce w Eurolidze.Miejmy jednak nadzieję że trenerem Anwilu Włocławek będzie nadal Igor Milicić !!!!

JACEK
Gość
JACEK

Usłyszałem taką plotkę że jednym z kandydatów na rozgrywającego w Anwilu Włocławek jest były zawodnik Polpaku Świecie,grający obecnie w Eurolidze czyli BOBBY DIXON.Nie ulega wątpliwości że obok Łączyńskiego Anwil Włocławek musi wreszcie mieć drugiego klasowego,świetnego zagranicznego rozgrywającego który będzie nieźle podawał ale przede wszystkim będzie zdobywał dużo punktów.Ale podobno Łączyński zostanie w Anwilu tylko wtedy kiedy będzie pierwszym rozgrywającym.Jeśli Anwil chce obronić tytuł Mistrza Polski i powalczyć o dobry wynik w europejskich pucharach to nie może się zgodzić na tą propozycję Łączyńskiego.W Anwilu na pozycji 1 obok dobrego Polaka czyli Łączyńskiego lub kogoś innego musi być świetny zagraniczny rozgrywający który… Czytaj więcej »

JACEK
Gość
JACEK

Anwil Włocławek musi mieć przynajmniej 12 bardzo dobrych i wyrównanych zawodników do grania.Jedenastym i dwunastym zawodnikiem Anwilu mogliby być Szewczyk i Ihring !!!! Szewczyk powinien być piątym zawodnikiem na pozycjach 4-5 a Ihring powinien być trzecim rozgrywającym Anwilu.Na drugiego rozgrywającego Ihring się nie nadaje bo jest za słaby a Szewczyk już się robi stary i po ciężkiej kontuzji może już nie wrócić do bardzo dobrej formy a więc może być tylko piątym graczem podkoszowym w Anwilu.

PACZEK I KWADRAT
Gość
PACZEK I KWADRAT

JACEK TY UDOWODNILES TYMI WPISAMI ZE JESTES OFICIALNIE CHORY NA GŁOWE CIEBIE I TAL NIKT NIE SLUCHA OTRZASNIJ SIE CZLOWIEKU NAJWYZSZY CZAS !!!!

Art
Gość
Art

No i Jacek jest w swoim żywiole