Co zawodnicy robią po sezonie we Włocławku?

Ostatnie spotkanie w sezonie 2015-16 Anwil Włocławek rozegrał 1 czerwca. Od tego czasu minęły już ponad dwa tygodnie, ale część z zawodników wciąż przebywa w stolicy Kujaw. Powody ich obecności są dosyć prozaiczne.

Kształt drużyny przed kolejnym sezonem jest wciąż wielką niewiadomą. We Włocławku część zawodników cały czas przebywa mimo tego, że sezon zakończył się już ponad dwa tygodnie temu. Jednak nie należy z tego powodu wyciągać zbyt daleko idących wniosków.

Na ulicach naszego miasta można spotkać chociażby Fiodora Dmitriewa. Czy Rosjanin w przyszłym sezonie zagra w Anwilu? Tego nie wiemy. Jednak obecnie silny skrzydłowy przebywa wciąż w stolicy Kujaw, gdyż jego córka uczęszcza do jednej ze szkół. Do końca roku szkolnego Dmitriew będzie we Włocławku, a następnie wróci do ojczyzny.

W stolicy Kujaw przebywają również chociażby Kamil Łączyński oraz Piotr Stelmach. Ten duet graczy należy do tej grupy zawodników, która została we Włocławku, gdyż po prostu wciąż ma tutaj mieszkania i nie widzi na razie sensu na przeprowadzkę.

SOB_3292

We Włocławku nie ma obecnie za to Igora Milicicia. Trener Rottweilerów przebywa w Trójmieście z powodów rodzinnych. Niebawem Milicić wróci do ojczyzny, gdzie będzie ładował akumulatory przed powrotem do naszego miasta.

Koszykarze, którzy przebywają we Włocławku mają możliwość treningów w klubie. Do dyspozycji zawodników jest trener Huber Śledziński.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Malwina Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Malwina
Gość
Malwina

Może czekają na zaległą kasę jak twierdził Pan Jacek 🙂