Anwil Włocławek przerwał serię porażek i zwyciężył z niepokonaną dotąd u siebie drużyną z Torunia 80:89. Bardzo dobra gra w obronie i kontrola wydarzeń na boisku pozwoliła ekipie Igora Milicicia odnieść bardzo ważne zwycięstwo. Po meczu odbyła się tradycyjna konferencja prasowa.

Trener Igor Milicić: ”Wielki szacunek dla moich zawodników, którzy wyszli na boisko i dali z siebie wszystko. Mieliśmy trochę szczęścia w tym pojedynku, zespół UCAM Murcia grał dosyć podobną koszykówkę i wiele zagrywek było podobnych albo takich samych jakie miał Toruń. Może zespół z Torunia nas trochę zlekceważył po naszych ostatnich występach. Co najbardziej cieszy, że zespół pokazał tą złość na boisku, że chcą dominować i wygrywać, że chcą grać razem.”

Więcej w materiale video.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JACEK
Gość
JACEK

Ogromne Brawa dla Anwilu Włocławek za piękne zwycięstwo nad Polskim Cukrem Toruń !! To był wspaniały mecz w wykonaniu Anwilu !! Dziękujemy ! Dziękujemy ! Aż wstyd się przyznać że typowałem porażkę Anwilu z Toruniem aż dwudziestoma punktami.Ale pięknie jest być mile zaskoczonym grą Anwilu Włocławek.Ale mimo wszystko uważam że są potrzebne wzmocnienia i zmiany w składzie Anwilu.Powinniśmy zrezygnować z usług Mihailovića a Broussarda chyba powinniśmy zostawić.Broussard jest jednak chyba lepszy od Mihailovića.Za Mihailovica powinniśmy zatrudnić klasowego,bardzo dużego i świetnie zbierającego środkowego.Sobin koniecznie potrzebuje dużego wsparcia szczególnie w zbiórkach na pozycji 5.Za Kostrzewskiego powinniśmy kupić na pozycje 3-4 Olka Czyża.Świetnie… Czytaj więcej »

JACEK
Gość
JACEK

Dawać do Anwilu Włocławek Blassingame’a oraz Jarvisa Williamsa !! Anwil Włocławek potrzebuje wzmocnień i zmian przede wszystkim na pozycjach 1 i 5 !!!! Anwil powinien wyrzucić Mihailovića i Broussarda a za nich powinien zatrudnić jednego klasowego rozgrywającego który będzie zdobywał dużo punktów a także będzie świetnie podawał.Takim zawodnikiem byłby Blassingame.Mihailović i Broussard naprawdę są za słabi by poprowadzić Anwil do medalu.Anwil powinien też wyrzucić Markovića a za niego powinien zatrudnić klasowego środkowego świetnie zbierającego.Takim zawodnikiem byłby Jarvis Williams który zdobywa dużo punktów ale ma także dużo zbiórek a kiedyś grał świetnie w Śląsku Wrocław.Marković ma naprawdę za dużo słabych meczów.