Anwil Włocławek kontynuuje świętowanie zdobytego w poniedziałek Mistrzostwa Polski. Po objeździe autobusem przez miasto i wizycie u prezydenta przyszedł czas na osobiste podziękowanie sponsorowi strategicznemu jakim jest firma Anwil S.A. W spotkaniu uczestniczyło kierownictwo klubu, trener oraz zawodnicy.

W trakcie spotkania Prezes Zarządu Anwilu Agnieszka Żyro przekazała na ręce Arkadiusza Lewandowskiego nagrodę w wysokości 200 000 zł za zdobycie mistrzowskiego tytułu. Wkrótce więcej informacji.

WIĘCEJ ZDJĘĆ: TUTAJ.

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
6439SzczeryJACEK Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JACEK
Gość
JACEK

Podobno gdyby Anwil Włocławek nie dogadał się z Igorem Milicićem to jest dwóch innych kandydatów na trenera Anwilu.Są to Gintaras Kadziulis – były zawodnik Anwilu oraz Darius Maskoliunas czyli drugi trener Żalgirisu Kowno który zajął trzecie miejsce w Eurolidze.Miejmy jednak nadzieję że trenerem Anwilu Włocławek będzie nadal Igor Milicić !!!!

JACEK
Gość
JACEK

Usłyszałem taką plotkę że jednym z kandydatów na rozgrywającego w Anwilu Włocławek jest były zawodnik Polpaku Świecie,grający obecnie w Eurolidze czyli BOBBY DIXON.Nie ulega wątpliwości że obok Łączyńskiego Anwil Włocławek musi wreszcie mieć drugiego klasowego,świetnego zagranicznego rozgrywającego który będzie nieźle podawał ale przede wszystkim będzie zdobywał dużo punktów.Ale podobno Łączyński zostanie w Anwilu tylko wtedy kiedy będzie pierwszym rozgrywającym.Jeśli Anwil chce obronić tytuł Mistrza Polski i powalczyć o dobry wynik w europejskich pucharach to nie może się zgodzić na tą propozycję Łączyńskiego.W Anwilu na pozycji 1 obok dobrego Polaka czyli Łączyńskiego lub kogoś innego musi być świetny zagraniczny rozgrywający który… Czytaj więcej »

JACEK
Gość
JACEK

Anwil Włocławek musi mieć przynajmniej 12 bardzo dobrych i wyrównanych zawodników do grania.Jedenastym i dwunastym zawodnikiem Anwilu mogliby być Szewczyk i Ihring !!!! Szewczyk powinien być piątym zawodnikiem na pozycjach 4-5 a Ihring powinien być trzecim rozgrywającym Anwilu.Na drugiego rozgrywającego Ihring się nie nadaje bo jest za słaby a Szewczyk już się robi stary i po ciężkiej kontuzji może już nie wrócić do bardzo dobrej formy a więc może być tylko piątym graczem podkoszowym w Anwilu.

JACEK
Gość
JACEK

W Anwilu Włocławek powinien zostać Łączyński ale musi mieć obok siebie drugiego klasowego,świetnego zagranicznego rozgrywającego.W Anwilu koniecznie powinien też zostać Almeida bo to znakomity zawodnik.W Anwilu powinien też zostać Zyskowski który miał świetny sezon.Powinien też zostać Sobin który moim zdaniem jest najlepszym centrem w polskiej lidze.W Anwilu powinien też zostać Leończyk który miał świetną pierwszą część sezonu a drugą trochę słabszą ale stać go jeszcze na wiele.W Anwilu Włocławek powinien też zostać Airington ale na pozycji 2 obok niego musi być drugi jeszcze lepszy od niego strzelec.Z Anwilu powinien odejść Nowakowski który miał sporo dobrych meczów ale więcej tych słabszych… Czytaj więcej »

6439
Gość
6439

Jacek jest mistrzem:))) pisze ze nie wie cóż robić z Hosleyem :)))jej
Jacek na PREZYDENTA!!!!
Jacek przypomnę Ci ze to Ty w trakcie sezonu zwalniales IM i polowe składu :)))))

Szczery
Gość
Szczery

Gdzie tam jest drużyna! Raptem dwóch przyjechało i wielki szum. Drużyna to była ale na śniadaniu u prezydenta. Hahaha!