Ivan Almeida bez klubu! BC Kalev/Cramo poinformował o rozwiązaniu kontraktu

Po kilku tygodniach sprzecznych informacji na temat sytuacji kadrowej Ivana Almeidy, estoński klub oficjalnie poinformował o rozwiązaniu kontraktu z tym zawodnikiem. To z pewnością dobra informacja dla włocławskich kibiców, którzy chętnie znów zobaczyliby kabowerdeńczyka w koszulce Anwilu.

Trwa okres ostatnich wzmocnień w Energa Basket Lidze. Rynek dostępnych zawodników penetruje również Anwil Włocławek, choć pozyskanie ewentualnego gracza nie odbędzie się za wszelką cenę, tak więc do zmian kadrowych może dojść, ale nie musi. Jak mówił trener Igor Milicić na konferencji prasowej po meczu z Banvitem ”dopóki nie będzie konkretów, jest tak jak jest i może tak zostanie”.

Tymczasem BC Kalev/Cramo poinformował oficjalnie, że kontrakt z Ivanem Almeidą został rozwiązany za porozumieniem stron. Zawodnik prawdopodobnie odzyskał również pełnię zdrowia po kontuzji stopy i może wrócić na boisko. 

Przypomnijmy, że kibice Anwilu wyszli z inicjatywą i na portalu zrzutka.pl (https://zrzutka.pl/rbvwtz) zorganizowali zbiórkę pieniędzy na kontakt dla Ivana Almeidy lub innego zawodnika wskazanego przez trenera. Na godzię 15:00 (31.01) na koncie jest 19.500 zł.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o