Kibice szykują wyjątkową oprawę i proszą o pomoc

Już dzisiaj o godzinie 18:00 kolejny mecz, a pierwszy we Włocławku wielkiego finału Polskiej Ligi Koszykówki. Po dwóch spotkaniach Anwilu i Polskiego Cukru w Toruniu stan rywalizacji wynosi 1:1 i rywalizacja przenosi się właśnie do Hali Mistrzów. Z tej okazji przygotowywana jest wyjątkowa oprawa, która zostanie zaprezentowana w trakcie prezentacji zawodników. 

KOMUNIKAT ULTRASÓW !

WTOREK 04.06.2019

CZAS OPERACYJNY – 17:45 !!!!!Na jutrzejszym meczu podczas prezentacji zostanie zaprezentowana oprawa.

Idziemy tylko do przodu, więc zamierzamy przebić “Sixth Man Of The Year”. Jednak bez Waszej pomocy i zaangażowania będzie o to trudno. Dlatego…

APELUJEMY DO WSZYSTKICH KIBICÓW, ABY SWOJE MIEJSCA ZAJĘLI O 17:45 !

Nie zwlekajcie z wejściem na halę, razem stwórzmy na meczu atmosferę, której nie powstydziłyby się czołowe kluby europejskie.

Sektory ABCD vipy przykryje wielka sektorówka.

Sektory ABCD od 7 rzędu mają za zadanie podnieść folie, z których będzie ułożony wzór. Zwłaszcza ludzie z sektorów B i C – od Was zależy najwięcej!

Do ludzi z drugiej strony hali – bardzo chcielibyśmy zaprezentować coś na dwie strony, jednak budżet i czas nam to po prostu nie pozwalają. Wierzymy, że przyjdzie taki czas, że oprawy będą dwustronne, ale póki co jest to ponad nasze siły.

Włocławscy kibice co chwila udowadniają, że niemożliwe nie istnieje. Zróbcie to dla nas, tych którzy siedzimy na hali i malujemy, żeby te mecze byly wyjątkowe…

Udostępniajcie to na profilach, grupach, forach, screenujcie posta do znajomych, którzy nie używają facebooka. Niech to dotrze do wszystkich !! Niech ta wiadomość zaleje cały Wlocławek !

JUTRO NA HALI CAŁY ANWIL GOTOWY O 17:45 !

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o