Klub poinformował o stanie zdrowia Kamila Łączyńskiego. Przypomnijmy, w niedzielnym spędził na parkiecie niespełna 9 minut podczas których zdobył dwa punkty. Kapitan Anwilu jeszcze przed przerwą opuścił parkiet i nie pojawił się już do końca spotkania na boisku.

Niestety pierwsze podejrzenia o skręceniu stawu skokowego potwierdziły się. Badania wykazały również lekkie uszkodzenie mięśni strzałkowych, co oznacza od kilku do kilkunastu dni przerwy.

JACEK

Płakać mi się chce.Jestem załamany porażką Anwilu Włocławek z Asseco która nastąpiła dzięki fatalnej obronie Anwilu.Jestem jeszcze bardziej załamany kontuzją Łączyńskiego.Sytuacja Anwilu staje się fatalna.Anwil nie ma teraz żadnego rozgrywającego i nie ma drugiego środkowego i ma tylko trzech Polaków do grania.Teraz to nie jednego ale dwóch porządnych zawodników musi kupić Anwil Włocławek !!!! Anwil musi zatrudnić świetnego zagranicznego rozgrywającego z bardzo dobrym rzutem oraz bardzo dobrego polskiego środkowego.Anwilowi brakuje takiego typu rozgrywającego jakimi są Trotter,Aaron Johnson i Cosey.Bez zakupu takiego typu rozgrywającego który i dobrze podaje i świetnie rzuca Anwil nie odniesie sukcesu.A w ogóle nie rozumiem tego dlaczego… Czytaj więcej »

JACEK
Gość
JACEK

Wychodzi na to że Łączyński może nie grać około 3-4 tygodni a może i dłużej.To oznacza że Anwil Włocławek rozegra bez żadnego rozgrywającego około 4-5 meczów.No i bez żadnego rozgrywającego Anwil może te wszystkie mecze przegrać.Jeśli Anwil chce powalczyć o utrzymanie pierwszego miejsca przed play-offami to koniecznie musi zatrudnić porządnego zagranicznego rozgrywającego z dobrym rzutem takiego typu jak Trotter,Cosey czy Aaron Johnson.Bez żadnego rozgrywającego Anwil będzie przegrywał wszystkie mecze !!! Dziwię się bardzo temu że trener Milicić nie chce mieć dwóch klasycznych rozgrywających.To duży błąd trenera Milicića.Bo nawet jak Łączyński będzie grał to potrzebujemy i tak drugiego rozgrywającego.Łączyński nieźle podaje… Czytaj więcej »