Kłopoty zdrowotne nie opuszczają graczy Anwilu Włocławek. Do pauzującego Igora Wadowskiego dołączył Walerij Lichodiej, który doznał ”zmęczeniowego złamania kości promieniowej”. Rosjanin będzie musiał pożegnać się z grą prawdopodobnie na kilka tygodni.

”Niestety, Rottweilery nie poleciały do Hiszpanii w komplecie.” – czytamy na twitterowym profilu Klubu Koszykówki Włocławek. Jak się okazało ”Walerij Lichodiej doznał zmęczeniowego złamania kości promieniowej w jednym z ostatnich spotkań. Zawodnik pokazał wielkie serce, zdecydował się bowiem grać pomimo bólu, ale gdy dolegliwości nie ustępowały”. Przeprowadzono szczegółowe badania, które potwierdziły diagnozę i wykluczyły zawodnika z gry. Dokładnie nie wiadomo jak długo będzie musiał Rosjanin pauzować, z pewnością może to być nawet kilka tygodni.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JACEKJACEKJACEK Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JACEK
Gość
JACEK

Kolega który pracuje w firmie Anwil powiedział mi że podobno zawodnicy Anwilu Włocławek dostają pensje aż z trzymiesięcznym opóźnieniem.Nie wiem czy to prawda ale jeśli tak to nie mamy co liczyć na dobrą grę i zwycięstwa Anwilu.Jeśli są takie duże opóźnienia w wypłatach pensji dla zawodników to Anwil będzie przegrywał większość meczów.A jak nie ma pieniędzy dla obecnych zawodników Anwilu to tym bardziej nie ma żadnych pieniędzy na wzmocnienia w Anwilu.Wychodzi więc na to że nie ma co liczyć na żadne wzmocnienie w Anwilu Włocławek.A nie ulega wątpliwości że Anwil powinien za Broussarda zatrudnić klasowego i klasycznego rozgrywającego który będzie… Czytaj więcej »

JACEK
Gość
JACEK

Wynik meczu Anwilu Włocławek z Hiszpanami jest dużo lepszy od samej gry Anwilu.Niestety większość meczu z Hiszpanami w wykonaniu Anwilu była bardzo słaba.Moim zdaniem zmiany w składzie są konieczne.Uważam że Anwil Włocławek potrzebuje najbardziej nowego,klasowego rozgrywającego który w każdym meczu będzie miał dużo punktów ale i dużo asyst.Cała nasza trójka rozgrywających czyli Łączyński,Broussard i Mihailović gra bardzo słabo.Dlatego za Broussarda trzeba kupić klasowego rozgrywającego.Anwil potrzebuje też nowego klasowego,bardzo atletycznego środkowego który będzie zbierał mnóstwo piłek.Anwil powinien też zatrudnić zawodnika który stanie się liderem drużyny,który w trudnych momentach weźmie grę na siebie i będzie świetnie grał jeden na jednego.Mógłby to być… Czytaj więcej »

JACEK
Gość
JACEK

Na miejscu Anwilu Włocławek wyrzuciłbym dwóch bardzo słabo grających rozgrywających czyli Broussarda i Mihailovića.Choć tak naprawdę to nie są rozgrywający.Za tych dwóch graczy kupiłbym do Anwilu Włocławek jednego klasowego rozgrywającego który zdobywa łby dużą ilość punktów a także świetnie by asystował.