Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej po spotkaniu Anwilu z Asseco Gdynia. Tradycyjnie na pytania dziennikarzy odpowiadali trenerzy obu zespołów Igor Milicić oraz Przemysław Frasunkiewicz, jak również gracze Paweł Leończyk i Filip Put.

Materiał wideo poniżej:


5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JACEKyeti Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JACEK
Gość
JACEK

Wielkie Brawa dla Anwilu Włocławek za wspaniałe zwycięstwo nad Asseco Gdynia !!! Anwil zagrał znakomicie.Łączyński – 10 asyst,Leończyk – 15 zbiórek,Zyskowski – 20 punktów,Szewczyk – 18 punktów.Coś pięknego !!! Kocham Anwil Włocławek !!! Teraz w niedzielę wszyscy kibice do Hali Mistrzów na mecz Anwilu z bardzo mocną Stalą Ostrów !!! Jeszcze raz Brawa dla Anwilu !!!!!

yeti
Gość
yeti

A jeszcze nie dawno ublizales Kamilowi. A teraz to chwalisz?
Wolny do piekła.

JACEK
Gość
JACEK

Oto według mnie dwie najlepsze piątki 7 kolejki PLK:
pierwsza piątka:
1-Łączyński
2-Ayers
3-Jogela
4-Leończyk
5-Aiken
druga piątka:
1-Cosey
2-Lewis
3-Zyskowski
4-Dragicević
5-Szewczyk

JACEK
Gość
JACEK

Kupujcie wszyscy bilety na niedzielny mecz Anwilu Włocławek ze Stalą Ostrów !!! W Hali Mistrzów na tym meczu musi być komplet kibiców !!! Stal Ostrów to bardzo mocna drużyna i będzie z nimi bardzo ciężko wygrać.Zapełnijmy Halę Mistrzów do ostatniego miejsca i podziękujmy Anwilowi za dotychczasowe zwycięstwa w tym sezonie oraz zróbmy wielki doping dla Anwilu Włocławek.Anwil potrzebuje wielkiego wsparcia od kibiców podczas meczu z bardzo mocną Stalą Ostrów !!! A więc wszyscy kupujcie bilety na ten mecz !!

JACEK
Gość
JACEK

Anwil Włocławek gra na razie w tym sezonie świetnie ale jeszcze by było piękniej gdyby Anwil kupił drugiego porządnego,klasycznego rozgrywającego oraz gdyby kupił lepszego strzelca za Airingtona na pozycje 2 !!!! W tym sezonie jest dużo mocnych zespołów i Anwilowi bez wzmocnień będzie bardzo ciężko zdobyć medal !!! Uważam że gdybyśmy kupili drugiego klasycznego rozgrywającego i lepszego strzelca za Airingtona na pozycje 2 to moglibyśmy nawet powalczyć o Mistrzostwo Polski.Ale bez tych wzmocnień Anwilowi Włocławek będzie bardzo ciężko zdobyć nawet brązowy medal bo jak już napisałem to w tym sezonie jest dużo mocnych zespołów !!!!