Kontuzja Igora Wadowskiego, na jak długo wypada z gry?

Pomimo ostatniego meczu w 2018 roku zwieńczonego zwycięstwem i ogólnie bardzo dobrego roku dla włocławskiej koszykówki pechowo wkroczymy w 2019. W spotkaniu z GTK Gliwice kontuzji doznał Igor Wadowski.

Jak poinformował klub na twitterze nasz zawodnik doznał złamania kości policzkowej. Niestety wiąże się to z przerwą w grze nawet na kilka tygodni. Przypomnijmy, że niedawno do gry powrócił Vladimir Mihailović a po zabiegu pauzuje cały czas Kamil Łączyński.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JACEK
Gość
JACEK

Brawa dla Anwilu Włocławek za pokonanie Gliwic !!! Moje obawy się potwierdziły że będzie ciężko wygrać z Gliwicami.Anwil zagrał słabo ale liczy się zwycięstwo.Więc cieszymy się z wygranej Anwilu nad Gliwicami.Ale widać że w Anwilu Włocławek przydały by się wzmocnienia.Trzeba albo za Wadowskiego zatrudnić Polaka pod kosz czyli Olka Czyża,Kubę Wojciechowskiego lub Niedźwiedzkiego albo trzeba zatrudnić za Mihailovića lepszego gracza na pozycje 1-2 lub Hosleya i za Markovića świetnego zagranicznego gracza podkoszowego.Mihailović i Marković grają w Anwilu bardzo słabo.Jeszcze raz Brawa dla Anwilu Włocławek za pokonanie Gliwic !!! Ale musimy grać zdecydowanie lepiej a do tego potrzebne są wzmocnienia.

JACEK
Gość
JACEK

Skoro Wadowski zostaje w Anwilu Włocławek to Anwil powinien zrezygnować z Mihailovića a za niego powinien zatrudnić świetnego zagranicznego podkoszowego świetnie zbierającego.Anwil ma aż czterech rozgrywających a tylko czterech zawodników na pozycjach 4-5.Więc z Mihailovića Anwil może zrezygnować bo ten gra słabo a musimy wzmocnić pozycje podkoszowe !!! Dużo klubów w polskiej lidze się wzmacnia i jeszcze się będzie wzmacniać.Więc jeśli Anwil chce powalczyć o medal to też musi się wzmocnić na pozycjach podkoszowych !!!!

JACEK
Gość
JACEK

Bardzo się boję meczu Anwilu Włocławek z Polpharmą.Boję się że Anwil może przegrać.Polpharma gra świetnie.Polpharma ma tylko o jedną porażkę więcej od Anwilu.Polpharma gra niesamowicie szybko i zdobywa mnóstwo punktów.Polpharma ma dwóch znakomitych Amerykanów którzy zdobywają mnóstwo punktów czyli Bibbinsa i Busseya.Ale w Polpharmie świetnie też grają pod koszem Prahl i Kemp.Anwil potrzebuje wielkiego dopingu podczas bardzo ciężkiego meczu z Polpharmą.Zawodnicy Anwilu muszą się bardzo zmobilizować na mecz z Polpharmą.Anwil musi walczyć o każdą piłkę.Anwil musi postawić świetną obronę.Czy Anwil jest w stanie zatrzymać znakomitych Amerykanów Bibbinsa i Busseya ?? Anwil do boju w meczu Polpharmą a kibice do wielkiego… Czytaj więcej »