Mateusz Kostrzewski: ”Źle rozpoczęliśmy ten mecz”

Anwil Włocławek wygrał w sobotę z Miastem Szkła Krosno 88:93. Niespodziewanie mecz okazał się dosyć wyrównany i nasi zawodnicy musieli w to spotkanie dużo energii by ostatecznie go wygrać. Na pomeczowej konferencji prasowej oprócz trenera Igora Milicicia obecny był również Mateusz Kostrzewski.

Igor Milicić: ”Po okresie, gdzie mogliśmy trochę więcej potrenować napewno nam się przydał taki mecz mocno napięty, gdzie zespół z Krosna postawił bardzo fajne warunki gry, gdzie byli mega skuteczni. Trochę więcej potrenowaliśmy nad wytrzymałością i widać było, że zawodnicy nie mieli tej świeżości w nogach, natomiast to nie jest powód dlaczego daliśmy zbyt wiele otwartych pozycji dla dwóch podstawowych zawodników Krosna.”

Mateusz Kostrzewski: ”Gratulacje dla drużyny z Krosna, zagrali dobre spotkanie, postawili nam bardzo ciężkie warunki. Napewno źle rozpoczęliśmy ten mecz gdyż nie mieliśmy tej defensywy, którą staramy się zawsze ustawić na początku meczu. Zawodnicy z Krosna rozkręcili się, zaczęli trafiać na początku czyste rzuty, potem zaczęli trafiać rzuty przez ręce. Wiele nas kosztowało siły i energii, żeby wrócić do tego meczu.”

Więcej w materiale video

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o