Szok w Hali Mistrzów. Zespół młodych Polaków z Gdyni rzucił Anwilowi 105 punktów. Kto był indywidualnie najlepszy w naszej drużynie?

5 punktów – Ivan Almeida
Lider Rottweilerów pobił swój dotychczasowy rekord sezonu. Ivan zdobył 31 oczek, miał także 8 asyst, 7 zbiórek, 3 przechwyty i 9 razy wymusił faul na rywalu. Przez wiele minut pełnił rolę rozgrywającego pod nieobecność Kamila Łączyńskiego. Nie był to jednak jego najlepszy mecz w sezonie, nie tylko ze względu na porażkę drużyny, ale także na słabą skuteczność z gry (3/9 za 2, 5/13 za 3, 10/11 za 1).

4 punkty – Josip Sobin
Kolejne już w ostatnim czasie double-double. Chorwat spędził na parkiecie niespełna 23 minuty, ale w tym czasie zanotował 13 punktów (6/12 za 2, 1/2 za 1) i 10 zbiórek (5 w ataku). Wymusił także 7 fauli na rywalach i przede wszystkim zanotował najlepszy wskaźnik (+/-) w zespole (+12).

3 punkty – Paweł Leończyk
Kolejny bardzo solidny indywidualnie mecz ,,Leona”. Podobnie jak do powyższej dwójki, nie można mieć do niego większych pretensji o niedzielną porażkę. Uzbierał łącznie 18 punktów (9/14 z gry) i 6 zbiórek.

2 punkty – Michał Nowakowski
Nie był to jego wielki mecz, choć statystki w ataku nie są złe. Nasz podkoszowy rzucił Asseco 10 oczek (2/3 za 2, 2/3 za 3), a do tego dorobku dołożył również 8 zbiórek. Miał jednak problemy w obronie, zresztą jak cała drużyna.

1 punkt – Jaylin Airington
Trzeba przyznać, że Amerykanin w ostatnim czasie nieco ,,przygasł”. Jeśli jest to tylko chwilowa zadyszka, to nie ma większego problemu. Jego postawa wystarczyła do zdobycia jednego punktu w naszej zabawie. Przeciwko Asseco uzbierał łącznie: 8 punktów (2/7 z gry, 3/3 za 1), 2 zbiórki i 1 asystę.

11
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
GośćP.SzGungolJaromirMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michal
Gość
Michal

Jakub Wojciechowski i Eric maynor blisko Anwilu! Szymon Szewczyk za porozumieniem stron rozwiązanie kontraktu? Okaże się w najbliższych dniach 😉

strzałka
Gość
strzałka

E.M? Za dużo brzytwy czytasz. A J.W. jak będzie to tak przepłacony, że głowa mała. Toruń zrezygnował bo za mniejszą kasę będzie miał kogoś ciekawszego. A to oni mają drugi budżet w lidze a my 5-6 😀

Jaromir
Gość
Jaromir

Wojciechowski i Maynor – uwierzę jak zobaczę chociaż jednego z nich. Na pewno z Szewczykiem trzeba rozwiązać kontrakt ?! A czemu nie z wielką gwiazdą Quinton Hosley? Jakie jest jego zaangażowanie w grę a jakie było Szewca ?!

strzałka
Gość
strzałka

Hahaaa, ale idzie “wzmocnienie” na PG

JACEK
Gość
JACEK

Oby to była prawda że Łączyński nie będzie grał tylko tydzień !!! Ale ze Stalą Ostrów bez żadnego rozgrywającego nie będziemy mieć szansy na zwycięstwo !! Ale nawet jak szybko Łączyński wróci do gry to i tak Anwil potrzebuje drugiego zagranicznego rozgrywającego ze świetnym rzutem !!! Anwil musi mieć takiego typu rozgrywającego jak Trotter,Cosey czy Aaron Johnson !! Sam Łączyński ,który zdobywa bardzo mało punktów,na pozycji 1 nie da rady poprowadzić Anwilu Włocławek do medalu !!!! Anwil musi mieć zagranicznego klasowego rozgrywającego który zdobywa dużo punktów i musi mieć porządnego polskiego środkowego !!! Bo inaczej to medalu dla Anwilu nie… Czytaj więcej »

asystent
Gość
asystent

Trotter nie pasował do koncepcji, dla takich rozgrywających nie na miejsca w nowoczesnej koszykówce.

Marek
Gość
Marek

Nic nieugramy z tym trenerem bo nam teraz wszyscy dupy skopią

Gość
Gość
Gość

W głowę się puknij pikniku

Gungol
Gość
Gungol

Gdzie są nowi zawodnicy ??? Potrzebny polak pod kosz od zaraz i pomoc na rozegraniu. W Jutro koniec okna transferowego więc nie trzymajcie nas dłużej w niepewności. Z kontuzjowanym Kamilem bez Szymona i bez wzmocnień przed niedzielą nie mamy po co jechać do Ostrowa. Trochę skomplikowaliśmy sobie sytuację tą niespodziewaną przegrana na własnym parkiecie z Gdynią. Czas się wzmocnić bo najważniejsze przed nami.

P.Sz
Gość
P.Sz