Już jutro Anwil podejmie we włocławskiej Hali Mistrzów Legię Warszawa. Co przed meczem z Mistrzem Polski mówią koszykarze stołecznej drużyny?

Liderem zespołu z Warszawy jest Omar Prewitt. Zawodnik rozgrywa świetny sezon w EBL i jest najjaśniejszą postacią zespołu. Zdobywa średnio 17,9 pkt, ma 6.4 zbiórki oraz 2.4 asysty. Zatrzymanie tego zawodnika przez włocławian będzie jednym z kluczowych elementów do zwycięstwa. Omar Prewitt w rozmowie z oficjalną stroną Legii chwali zespół z Włocławka i przestrzega przed podobną grą jak ze Spójnią Stargard Szczeciński. “We wtorek jedziemy do Włocławka, Anwil to bardzo doświadczona drużyna, musimy poważnie pomyśleć nad taktyką na to spotkanie. Ale na pewno musimy zagrać lepiej niż dzisiaj” – powiedział dla legiakosz.com lider warszawskiego zespołu.

Z kolei o maksymalnej koncentracji przestrzega Michał Kołodziej, silny skrzydłowy warszawskiej drużyny. “Jedziemy do Włocławka z przekonaniem, żeby wygrać Anwil to bardzo dobra drużyna, czołówka ligi. Musimy odpocząć, a jutro obejrzeć video, żeby wiedzieć jak przeciwnik gra w ataku i obronie. Przygotujemy się jak do każdego meczu i wyjdziemy na maksa skoncentrowani.” – powiedział dla legiakosz.com silny skrzydłowy Michał Kołodziej.

Miejmy nadzieję, że kolejne starcie Anwilu będzie podobnie dobre jak z HydroTruck Radom. Jutro w Hali Mistrzów podejmujemy niewątpliwie zespół dużo lepszy od radomian. Początek spotkania zaplanowany na godzinę 17:45. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Polsat Sport Extra.

Poniżej relacja z ostatniego wygranego spotkania Legii Warszawa ze Spójnią Stargard Szczeciński.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o