Szymon Szewczyk: ”Mam nadzieje, ze następne spotkania będą również dla nas pomyślne”

Anwil Włocławek wygrał pierwsze spotkanie na własnym parkiecie w ramach Koszykarskiej Ligi Mistrzów z MSB Sarthe Le Mans 76:64. W czasie konferencji prasowej trener Igor Milicić przyznał, że drużyna miała pełne 3 dni na przygotowanie się do tego spotkania. Co jeszcze zdecydowało o zwycięstwie? Zapraszamy do obejrzenia konferencji prasowej.

Szymon Szewczyk: – ”Jestem bardzo zadowolony z pierwszego zwycięstwa w ramach Ligi Mistrzów tutaj we Włocławku. To jest historyczny dzień dla drużyny, dla miasta i dla fanów. Ale to jest tylko jeden mecz a jeszcze wiele spotkań przed nami. Jeśli chodzi o dzisiejszą grę to jestem zadowolony z faktu, że nasi zawodnicy dzielili się piłką, szukali siebie nawzajem, jednak jesteśmy tylko ludźmi i popełnialiśmy również błędy. Najważniejsze jest jednak to, że zwyciężyliśmy. Mam nadzieje, ze następne spotkania będą również dla nas pomyślne.”

Igor Milicić: ”Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w Hali Mistrzów.  Pierwszy raz mieliśmy 3 pełne dni na przygotowanie się do tego spotkania co było widać na parkiecie. Chciałbym wyrazić swoje uznanie dla moich zawodników, jesteśmy bardzo szczęśliwi krok po kroku stajemy się taką drużyną jaką chcemy być.”

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o