Vladimir Mihailović nie jest już graczem Anwilu

Włocławski klub poinformował o kolejnych zmianach kadrowych w drużynie. Tym razem chodzi o rozwiązanie kontraktu. rottweilerem przestaje być Vladimir Mihailović. Kontakt został rozwiązany dzisiaj za porozumieniem stron.

To miał być mistrzowski transfer, 29-letni czarnogórski koszykarz przyszedł do naszej drużyny z belgijskiej Telenet Ostendy, z którą zdobył mistrzowski tytuł. ”To zawodnik ograny w Europie, więc z pewnością szybko zaadaptuje się w naszym systemie.” – mówił w zeszłym roku trener Igor Milicić tuż po zakontraktowaniu zawodnika. Niestety pomimo dobrych występów w okresie przygotowawczym i sparingowym karierę we Włocławku powstrzymała kontuzja, która wyłączyła Vlado z gry na dwa miesiące. Po powrocie zawodnik nie był w stanie dojść do pełnej formy a jego przyszłość w drużynie przekreślił powrót do Włocławka Ivana Almeidy.

W dziewięciu spotkaniach w ramach EBL zanotował 8,1 punktu i 2,3 zbiórki, na europejskich parkietach średnia wynosiła 4,6 punktu i 1,9 zbiórki. Vladimir Mihailović nie będzie narzekał na brak pracy. Przenosi się za granicę a jego nowym pracodawcą zostanie prawdopodobnie zespół Tsmoki-Minsk.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o