Z Anwilu do Rosy. Jakub Parzeński wypożyczony do Radomia

Anwil Włocławek poinformował o zmianach kadrowych w zespole. Jakub Parzeński wzmocni drużynę Rosy Radom na zasadzie wypożyczenia, co oznacza, że kontrakt zawarty z zawodnikiem do 2020 roku cały czas obowiązuje.

Jako nasz zawodnik Parzeński wystąpił w ośmiu meczach EBL, siedmiu w ramach Basketball Champions League oraz w meczu o Superpuchar Polski.

”Nie jest tajemnicą, że od jakiegoś czasu planowaliśmy wzmocnienie na pozycji podkoszowej, rozważaliśmy różne opcje i wybór padł na Polaka, Jakuba Parzeńskiego. Jesteśmy przekonani, że jest wybór najlepszy, biorąc pod uwagę również nasze możliwości” – powiedział dla oficjalnej strony radomskiego zespołu Piotr Kardaś, prezes ROSA SA.

Do nowego zespołu zawodnik dołączy w najbliższym czasie, weźmie udział w przyszłotygodniowych treningach i wystąpi w meczu Rosy z Legią Warszawa 9 grudnia.

– ”(…)Podpisanie umowy z Jakubem Parzeński zamknęło poszukiwania centra, a jesteśmy przekonani, że zarówno dla naszego zespołu, jak i nowego zawodnika, takie rozwiązanie jest wiele korzystne” – dodaje Piotr Kardaś.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
JACEK
Gość
JACEK

Dobrze się stało że Parzeński został wypożyczony z Anwilu Włocławek do Rosy.Ale podobno niestety Anwil nie zatrudni nikogo za Parzeńskiego.To fatalnie.Przecież Anwil Włocławek potrzebuje nowego gracza podkoszowego który będzie zbierał bardzo dużo piłek

młody jaculek
Gość
młody jaculek

Przez ciebie go zwolnili to teraz leć zbieraj piłki z tablic