Z Ivanem Almeidą 24 godziny na dobę. Powrót ”El Condor” do Włocławka

Anwil tak jak inne drużyny Energa Basket Ligi rozpoczął przebudowę swojego zespołu. I to w jakim stylu! Do Włocławka wraca Ivan Almeida, ulubieniec kibiców i gwiazda rozgrywek z zeszłego sezonu. Wszystko wydarzyło się w piątek, od informacji klubu o podpisanym kontrakcie, przez przylot Kabowerdeńczyka do Polski, po wieść, że wszystkie formalności zostały spełnione i ”El Condor” możemy zobaczyć w grze nawet w sobotę w starciu z Treflem Sopot. Zapraszamy do krótkiego podsumowania piątkowych wydarzeń.

Piątek rozpoczął się informacją o rozwiązaniu kontraktu z Mateuszem Kostrzewskim, współpraca została zakończona za porozumieniem stron i wszystko wskazuje na to, że ”Kostek” wraca do Ostrowa Wielkopolskiego.

W tym momencie stało się wręcz pewne, że to dopiero początek zmian. Jednak nikt nie przypuszczał, że sprawy nabiorą aż takiego tempa. Kilka godzin później media zdominowała oficjalna informacja o powrocie Ivana Aleidy do stolicy Kujaw.

Informację potwierdził również sam zawodnik.

W krótkim podsumowaniu Klubu dowiedzieliśmy się, że Ivan Almeida w zeszłym sezonie w 47 meczach zdobył 825 punktów, 260 zbiórek i 139 asyst.

Nowy/stary zawodnik Anwilu przyleciał do Polski w piątkowy wieczór. Na lotnisku nie zabrakło najwierniejszych kibiców, którzy postanowili osobiście przywitać swojego ulubieńca.

Ivan Almeida już w drodze do Włocławka m.in. podziękował trenerowi za kolejną szansę.

Na lotnisku obecne były również kamery Polsatu Sport. W krótkim wywiadzie zawodnik powiedział m.in. że ”Ja będę robił wszystko co konieczne i mam nadzieję, że powtórzymy to, co wspólnie zrobiliśmy w ubiegłym roku.”

Dzień zakończył się informacją o tym, że Ivan Almeida może grać! Wszystkie formalności zostały spełnione i zawodnika możemy zobaczyć na parkiecie być może już w sobotę.

A na koniec piosenka, która towarzyszy nam od wczorajszego dnia 🙂

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o