Zmiany w składzie Anwilu. Kontrakt z Mateuszem Kostrzewskim rozwiązany

W oficjalnym komunikacie Klub Koszykówki Włocławek poinformował o rozwiązaniu kontraktu z Mateuszem Kostrzewskim. Współpraca została zakończona za porozumieniem stron.

Wszystko wskazuje na to, że ”Kostek” wraca do Ostrowa Wielkopolskiego. Zawodnik w barwach włocławskiego klubu rozegrał łącznie 28 spotkań. W 16 meczach Energa Basket Ligi notował średnio 8,3 punktu i 3,4 zbiórki. W 12 spotkaniach BCL uzyskał średnią 6,5 punktu oraz 3,3 zbiórki.

To była kolejna przygoda Mateusza Kostrzewskiego z Anwilem Włocławek. Ostatni raz skrzydłowy reprezentował nasz zespół w sezonie 2013/2014, później trafił do PGE Turowa Zgorzelec a w trakcie sezonu 2016/2017 ze Zgorzelca przeniósł się do Ostrowa Wielkopolskiego. Z zespołem BM Slam Stal zdobył najpierw brązowy medal a w minionym sezonie z Anwilem walczył o złoto.

– ”Pamiętam jak w 2014 roku opuszczałem Włocławek i to był wówczas zupełnie inny klub, niż jest teraz. Liczę, że pod skrzydłami trenera Igora Milicica zrobię kolejny krok naprzód i będę ważną postacią rotacji drużyny, która z powodzeniem będzie walczyć w Polsce oraz Europie” – mówił po podpisaniu kontraktu latem zeszłego roku dla kkwloclawek.pl Mateusz Kostrzewski.

Do tej pory klub nie potwierdzał oficjalnie doniesień prasowych o zmianach kadrowych czy ewentualnych wzmocnieniach. Dzisiejsze rozwiązanie kontraktu wskazuje z pewnością na dalsze zmiany w składzie Anwilu.

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o